Ogoszenie 25-07-2007
OGŁOSZENIE O WYNIKU POSTĘPOWANIA
Informuję, iż w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na
wykonanie wyceny lokali mieszkalnych i użytkowych oraz garaży, wyceny nieruchomości oraz wykonanie operatów s
zacunkowych nieruchomości
- IX części.
wybrane zostały oferty złożone przez:
Część I
Wybrana została oferta złożona przez Panią Jolantę Saran Biuro Wycen Nieruchomości, ul. Rycerska 4/59, 20-552 Lublin.
Uzasadnienie wyboru
Oferta uzyskała największą ilość punktów ze względu na przyjęte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia kryteria oceny ofert.
Informacja o Wykonawcach, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu wraz
ze streszczeniem oceny i porównania ofert:
Część I:
Nr oferty |
Liczba pkt. w kryterium cena |
Liczba pkt. w kryterium skrócenie terminu realizacji |
Razem |
1. Halina Karwicka Biuro Wycen i Projektów ul. Jutrzenki 12/134, 20-538 Lublin |
- |
- |
- |
2.Piotr Żak Obsługa Rynku Nieruchomości ul. Chopina 8/15, 20-026 Lublin |
74,99 pkt |
4,28 pkt |
79,27 pkt |
3. Jarosław Leszczyński, Marek Roszczewski Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., ul. Jasna 6, 20-077 Lublin |
71,60 pkt |
3 pkt |
74,6 pkt |
4. Jolanta Saran Biuro Wycen Nieruchomości ul. Rycerska 4/59, 20-552 Lublin |
95 pkt |
3,33 pkt |
98,33 pkt |
5. Teresa Janicka, Jolanta Czajecka, Artur Janicki, Janusz Czajecki ,,ARS-TAX” nieruchomości s.c., ul. Kołłątaja 3/4 20-006 Lublin |
- |
- |
- |
6. Wanda Terlecka Biuro Obrotu Nieruchomościami - Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin |
89,06 pkt |
5 pkt |
94,06 pkt |
7. Małgorzata Sawa BONSAVA Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Poligonowa 2b/58, 20-817 Lublin |
47,5 pkt |
1,42 pkt |
48,92 pkt |
8. Anna Byjoś Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Gościńczyk 26 , 24-100 Puławy |
49,13 pkt |
1,5 pkt |
50,63 pkt |
Część II
Wybrana została oferta złożona przez Panią Jolantę Saran Biuro Wycen Nieruchomości, ul. Rycerska 4/59, 20-552 Lublin.
Uzasadnienie wyboru
Oferta uzyskała największą ilość punktów ze względu na przyjęte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia kryteria oceny ofert.
Informacja o Wykonawcach, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu wraz
ze streszczeniem oceny i porównania ofert:
Część II:
Nr oferty |
Liczba pkt. w kryterium cena |
Liczba pkt. w kryterium skrócenie terminu realizacji |
Razem |
1. Halina Karwicka Biuro Wycen i Projektów ul. Jutrzenki 12/134, 20-538 Lublin |
- |
- |
- |
2.Piotr Żak Obsługa Rynku Nieruchomości ul. Chopina 8/15, 20-026 Lublin |
- |
- |
- |
3. Jarosław Leszczyński, Marek Roszczewski Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., ul. Jasna 6, 20-077 Lublin |
71,60 pkt |
3 pkt |
74,6 pkt |
4. Jolanta Saran Biuro Wycen Nieruchomości ul. Rycerska 4/59, 20-552 Lublin |
95 pkt |
3,33 pkt |
98,33 pkt |
5. Teresa Janicka, Jolanta Czajecka, Artur Janicki, Janusz Czajecki ,,ARS-TAX” nieruchomości s.c., ul. Kołłątaja 3/4 20-006 Lublin |
- |
- |
- |
6.Wanda Terlecka Biuro Obrotu Nieruchomościami - Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin |
89,06 pkt |
5 pkt |
94,06 pkt |
7. Małgorzata Sawa BONSAVA Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Poligonowa 2b/58, 20-817 Lublin |
49,13 pkt |
1 pkt |
50,13 pkt |
8. Anna Byjoś Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Gościńczyk 26 , 24-100 Puławy |
47,5 pkt |
0,96 pkt |
48,46 pkt |
Część III
Wybrana została oferta złożona przez Panią Wandę Terlecką, Biuro Obrotu Nieruchomościami-Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin.
Uzasadnienie wyboru
Oferta uzyskała największą ilość punktów ze względu na przyjęte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia kryteria oceny ofert.
Informacja o Wykonawcach, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu wraz
ze streszczeniem oceny i porównania ofert:
Część III:
Nr oferty |
Liczba pkt. w kryterium cena |
Liczba pkt. w kryterium skrócenie terminu realizacji |
Razem |
1. Halina Karwicka Biuro Wycen i Projektów ul. Jutrzenki 12/134, 20-538 Lublin |
- |
- |
- |
2.Piotr Żak Obsługa Rynku Nieruchomości ul. Chopina 8/15, 20-026 Lublin |
- |
- |
- |
3. Jarosław Leszczyński, Marek Roszczewski Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., ul. Jasna 6, 20-077 Lublin |
73,54 pkt |
3 pkt |
76,54 pkt |
4. Jolanta Saran Biuro Wycen Nieruchomości ul. Rycerska 4/59, 20-552 Lublin |
95 pkt |
3,33 pkt |
98,33 pkt |
5. Teresa Janicka, Jolanta Czajecka, Artur Janicki, Janusz Czajecki ,,ARS-TAX” nieruchomości s.c., ul. Kołłątaja 3/4 20-006 Lublin |
- |
- |
- |
6.Wanda Terlecka Biuro Obrotu Nieruchomościami - Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin |
95 pkt |
5 pkt |
100 pkt |
7. Małgorzata Sawa BONSAVA Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Poligonowa 2b/58, 20-817 Lublin |
45,6 pkt |
0,96 pkt |
46,56 pkt |
8. Anna Byjoś Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Gościńczyk 26 , 24-100 Puławy |
47,5 pkt |
1 pkt |
48,5 pkt |
Część IV
Wybrana została oferta złożona przez Panią Wandę Terlecką, Biuro Obrotu Nieruchomościami-Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin.
Uzasadnienie wyboru
Oferta uzyskała największą ilość punktów ze względu na przyjęte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia kryteria oceny ofert.
Informacja o Wykonawcach, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu wraz
ze streszczeniem oceny i porównania ofert:
Część IV:
Nr oferty |
Liczba pkt. w kryterium cena |
Liczba pkt. w kryterium skrócenie terminu realizacji |
Razem |
1. Halina Karwicka Biuro Wycen i Projektów ul. Jutrzenki 12/134, 20-538 Lublin |
71,25 pkt |
0,5 pkt |
71,75 pkt |
2.Piotr Żak Obsługa Rynku Nieruchomości ul. Chopina 8/15, 20-026 Lublin |
95 pkt |
3 pkt |
98 pkt |
3. Jarosław Leszczyński, Marek Roszczewski Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., ul. Jasna 6, 20-077 Lublin |
71,60 pkt |
3 pkt |
74,6 pkt |
4. Jolanta Saran Biuro Wycen Nieruchomości ul. Rycerska 4/59, 20-552 Lublin |
57pkt |
2,5 pkt |
59,5 pkt |
5. Teresa Janicka, Jolanta Czajecka, Artur Janicki, Janusz Czajecki ,,ARS-TAX” nieruchomości s.c., ul. Kołłątaja 3/4 20-006 Lublin |
- |
- |
- |
6.Wanda Terlecka Biuro Obrotu Nieruchomościami - Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin |
95 pkt |
5 pkt |
100 pkt |
7. Małgorzata Sawa BONSAVA Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Poligonowa 2b/58, 20-817 Lublin |
28,21 pkt |
0,42 pkt |
28,63 pkt |
8. Anna Byjoś Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Gościńczyk 26 , 24-100 Puławy |
28,5 pkt |
0,42 pkt |
28,92 pkt |
Część V
Wybrana została oferta złożona przez Panią Wandę Terlecką, Biuro Obrotu Nieruchomościami-Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin.
Uzasadnienie wyboru
Oferta uzyskała największą ilość punktów ze względu na przyjęte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia kryteria oceny ofert.
Informacja o Wykonawcach, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu wraz
ze streszczeniem oceny i porównania ofert:
Część V:
Nr oferty |
Liczba pkt. w kryterium cena |
Liczba pkt. w kryterium skrócenie terminu realizacji |
Razem |
1. Halina Karwicka Biuro Wycen i Projektów ul. Jutrzenki 12/134, 20-538 Lublin |
71,25 pkt |
0,75 pkt |
72 pkt |
2.Piotr Żak Obsługa Rynku Nieruchomości ul. Chopina 8/15, 20-026 Lublin |
95 pkt |
3 pkt |
98 pkt |
3. Jarosław Leszczyński, Marek Roszczewski Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., ul. Jasna 6, 20-077 Lublin |
71,60 pkt |
3 pkt |
74,6 pkt |
4. Jolanta Saran Biuro Wycen Nieruchomości ul. Rycerska 4/59, 20-552 Lublin |
57 pkt |
2,5 pkt |
59,5 pkt |
5. Teresa Janicka, Jolanta Czajecka, Artur Janicki, Janusz Czajecki ,,ARS-TAX” nieruchomości s.c., ul. Kołłątaja 3/4 20-006 Lublin |
- |
- |
- |
6. Wanda Terlecka Biuro Obrotu Nieruchomościami - Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin |
95 pkt |
5 pkt |
100 pkt |
7. Małgorzata Sawa BONSAVA Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Poligonowa 2b/58, 20-817 Lublin |
28,5 pkt |
1,42 pkt |
29,92 pkt |
8. Anna Byjoś Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Gościńczyk 26 , 24-100 Puławy |
28,5 pkt |
1,5 pkt |
30 pkt |
Część VI
Wybrana została oferta złożona przez Pana Piotra Żaka Obsługa Rynku Nieruchomości, ul. Chopina 8/15 , 20-026 Lublin.
Uzasadnienie wyboru
Oferta uzyskała największą ilość punktów ze względu na przyjęte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia kryteria oceny ofert.
Informacja o Wykonawcach, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu wraz
ze streszczeniem oceny i porównania ofert:
Część VI:
Nr oferty |
Liczba pkt. w kryterium cena |
Liczba pkt. w kryterium skrócenie terminu realizacji |
Razem |
1. Halina Karwicka Biuro Wycen i Projektów ul. Jutrzenki 12/134, 20-538 Lublin |
- |
- |
- |
2.Piotr Żak Obsługa Rynku Nieruchomości ul. Chopina 8/15, 20-026 Lublin |
95 pkt |
4,28 pkt |
99,28 pkt |
3. Jarosław Leszczyński, Marek Roszczewski Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., ul. Jasna 6, 20-077 Lublin |
71,60 pkt |
3 pkt |
74,6 pkt |
4. Jolanta Saran Biuro Wycen Nieruchomości ul. Rycerska 4/59, 20-552 Lublin |
89,06 pkt |
3,33 pkt |
92,39 pkt |
5. Teresa Janicka, Jolanta Czajecka, Artur Janicki, Janusz Czajecki ,,ARS-TAX” nieruchomości s.c., ul. Kołłątaja 3/4 20-006 Lublin |
- |
- |
- |
6. Wanda Terlecka Biuro Obrotu Nieruchomościami - Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin |
89,06 pkt |
5 pkt |
94,06 pkt |
7. Małgorzata Sawa BONSAVA Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Poligonowa 2b/58, 20-817 Lublin |
49,13 pkt |
1,42 pkt |
50,55 pkt |
8. Anna Byjoś Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Gościńczyk 26 , 24-100 Puławy |
47,5 pkt |
1,2 pkt |
48,7 pkt |
Część VII
Wybrana została oferta złożona przez Panią Wandę Terlecką, Biuro Obrotu Nieruchomościami-Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin.
Uzasadnienie wyboru
Oferta uzyskała największą ilość punktów ze względu na przyjęte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia kryteria oceny ofert.
Informacja o Wykonawcach, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu wraz
ze streszczeniem oceny i porównania ofert:
Część VII:
Nr oferty |
Liczba pkt. w kryterium cena |
Liczba pkt. w kryterium skrócenie terminu realizacji |
Razem |
1. Halina Karwicka Biuro Wycen i Projektów ul. Jutrzenki 12/134, 20-538 Lublin |
- |
- |
- |
2.Piotr Żak Obsługa Rynku Nieruchomości ul. Chopina 8/15, 20-026 Lublin |
- |
- |
- |
3. Jarosław Leszczyński, Marek Roszczewski Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., ul. Jasna 6, 20-077 Lublin |
71,60 pkt |
3 pkt |
74,6 pkt |
4. Jolanta Saran Biuro Wycen Nieruchomości ul. Rycerska 4/59, 20-552 Lublin |
57pkt |
2,5 pkt |
59,5 pkt |
5. Teresa Janicka, Jolanta Czajecka, Artur Janicki, Janusz Czajecki ,,ARS-TAX” nieruchomości s.c., ul. Kołłątaja 3/4 20-006 Lublin |
- |
- |
- |
6.Wanda Terlecka Biuro Obrotu Nieruchomościami - Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin |
95 pkt |
5 pkt |
100 pkt |
7. Małgorzata Sawa BONSAVA Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Poligonowa 2b/58, 20-817 Lublin |
- |
- |
- |
8. Anna Byjoś Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Gościńczyk 26 , 24-100 Puławy |
- |
- |
- |
Część VIII
Wybrana została oferta złożona przez Panią Jolantę Saran Biuro Wycen Nieruchomości, ul. Rycerska 4/59, 20-552 Lublin.
Uzasadnienie wyboru
Oferta uzyskała największą ilość punktów ze względu na przyjęte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia kryteria oceny ofert.
Informacja o Wykonawcach, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu wraz
ze streszczeniem oceny i porównania ofert:
Część VIII:
Nr oferty |
Liczba pkt. w kryterium cena |
Liczba pkt. w kryterium skrócenie terminu realizacji |
Razem |
1. Halina Karwicka Biuro Wycen i Projektów ul. Jutrzenki 12/134, 20-538 Lublin |
- |
- |
- |
2.Piotr Żak Obsługa Rynku Nieruchomości ul. Chopina 8/15, 20-026 Lublin |
- |
- |
- |
3. Jarosław Leszczyński, Marek Roszczewski Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., ul. Jasna 6, 20-077 Lublin |
74,14 pkt |
5 pkt |
79,14 pkt |
4. Jolanta Saran Biuro Wycen Nieruchomości ul. Rycerska 4/59, 20-552 Lublin |
95 pkt |
4,16 pkt |
99,16 pkt |
5. Teresa Janicka, Jolanta Czajecka, Artur Janicki, Janusz Czajecki ,,ARS-TAX” nieruchomości s.c., ul. Kołłątaja 3/4 20-006 Lublin |
- |
- |
- |
6.Wanda Terlecka Biuro Obrotu Nieruchomościami - Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin |
79,99 pkt |
3,57 pkt |
83,56 pkt |
7. Małgorzata Sawa BONSAVA Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Poligonowa 2b/58, 20-817 Lublin |
- |
- |
- |
8. Anna Byjoś Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Gościńczyk 26 , 24-100 Puławy |
- |
- |
- |
Część IX
Wybrana została oferta złożona przez Panią Wandę Terlecką, Biuro Obrotu Nieruchomościami-Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin.
Uzasadnienie wyboru
Oferta uzyskała największą ilość punktów ze względu na przyjęte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia kryteria oceny ofert.
Informacja o Wykonawcach, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu wraz
ze streszczeniem oceny i porównania ofert:
Część IX:
Nr oferty |
Liczba pkt. w kryterium cena |
Liczba pkt. w kryterium skrócenie terminu realizacji |
Razem |
1. Halina Karwicka Biuro Wycen i Projektów ul. Jutrzenki 12/134, 20-538 Lublin |
71,25 pkt |
0,5 pkt |
71,75 pkt |
2.Piotr Żak Obsługa Rynku Nieruchomości ul. Chopina 8/15, 20-026 Lublin |
- |
- |
- |
3. Jarosław Leszczyński, Marek Roszczewski Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., ul. Jasna 6, 20-077 Lublin |
71,60 pkt |
3 pkt |
74,6 pkt |
4. Jolanta Saran Biuro Wycen Nieruchomości ul. Rycerska 4/59, 20-552 Lublin |
- |
- |
- |
5. Teresa Janicka, Jolanta Czajecka, Artur Janicki, Janusz Czajecki ,,ARS-TAX” nieruchomości s.c., ul. Kołłątaja 3/4 20-006 Lublin |
- |
- |
- |
6.Wanda Terlecka Biuro Obrotu Nieruchomościami - Nieruchomości, ul. Modrzejewskiej 17, 20-810 Lublin |
95 pkt |
5 pkt |
100 pkt |
7. Małgorzata Sawa BONSAVA Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Poligonowa 2b/58, 20-817 Lublin |
23,75 pkt |
2,14 pkt |
25,89 pkt |
8. Anna Byjoś Biuro Obsługi Nieruchomości, ul. Gościńczyk 26 , 24-100 Puławy |
20,35 pkt |
2 pkt |
22,35 pkt |
Oferta nr 5 - Wykonawca Teresa Janicką, Jolanta Czajecką, Artur Janickiego, Janusz Czajeckiego ,,ARS-TAX” nieruchomości s.c., ul. Kołłątaja 3/4, 20-006 Lublin został wykluczony na podstawie art. 24 ust. 2 pkt. 3 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2006 r. Nr 164 poz. 1163 ze zm.). Wykonawca nie złożył oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz dokumentów potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
Złożone w ofercie niżej wymienione dokumenty zostały podpisane przez osobę umocowaną niezgodnie z art 23 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych:
-
zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej wystawione na Panią Teresa Janicką, Panią Jolantę Czajecką, Pan a Artur Janickiego, Pana Janusza Czajeckiego,
- świadectwa rzeczoznawców majątkowych wystawione na Panią Teresę Janicką i na Pana Janusza Czajeckiego.
Tym samym nie zostały spełnione warunki postawione w cz. V pkt. 1.1 SIWZ na potwierdzenie, których żądano dokumentu w cz. VI pkt. 1.1, 2.1, 3.1
Ponadto oferta została odrzucona na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 5 w/w ustawy, gdyż została złożona przez wykonawcę wykluczonego z udziału w postępowaniu na podstawie art. 24 ust. 2 pkt. 3 w/w ustawy.
Ponadto oferta została odrzucona na podstawie art. 89 ust.1 pkt. 2 cytowanej ustawy. Treść oferty nie odpowiada treści SIWZ pkt. X 1.2, X. 1.3 Wykonawca nie złożył w ofercie:
-
oświadczenia o części zamówienia, której wykonanie, wykonawca zamierzy powierzyć podwykonawcom,
-
formularza ofertowego
Złożone w ofercie w/w dokumenty zostały podpisane przez osobę umocowaną niezgodnie z art 23 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Ponadto oferta Wykonawcy została odrzucona na podstawie art. 89 ust.1 pkt. 1 i 2 cytowanej ustawy.
Treść złożonej oferty nie odpowiada treści zapisu pkt. X 1.4. Specyfikacji istotnych warunków zamówienia, zgodnie z którymi do oferty powinno być dołączone pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy, w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz jest niezgodna z art. 23 ust. 2 w/w ustawy nakazującym ustanowienie pełnomocnika. Przedsiębiorcy działający w formie spółki cywilnej na potrzeby uczestnictwa w postępowaniu o zamówienie publiczne są traktowani jako wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, czego ustawową konsekwencją na podstawie art. 23 ust. 2 ustawy jest obowiązek ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w postępowaniu o zamówienie publiczne.
Zgodnie z zapisem art. 2 pkt 11 w/w ustawy wykonawcą jest osoba fizyczna, osoba prawna albo jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która ubiega się o udzielenie zamówienia publicznego. Z treści oferty wynika, że osoby fizyczne: Pani Teresa Janicka, Pani Jolanta Czajecka, Pan Artur Janicki, Pan Janusz Czajecki: są wykonawcami zgodnie z art. 23 ust. 1 w/w ustawy wspólnie ubiegającymi się o udzielenie zamówienia. W świetle powyższych okoliczności zgodnie z art. 23 ust. 2 zobowiązani byli do ustanowienia pełnomocnika oraz zgodnie z pkt. X 1.4 SIWZ stosowne pełnomocnictwo winno stanowić dokument oferty. Załączone do oferty oświadczenie wspólników s.c. ,,ARS-TAX” nieruchomości nie jest tożsame z pełnomocnictwem. Z w/w oświadczenia wynika, że do reprezentowania Spółki – składania ofert w przetargach oraz podpisywania stosownych umów i wymaganych dokumentów upoważnieni są: Pani Teresa Janicka i Pan Janusz Czajecki razem lub Pani Teresa Janicka albo Pan Janusz Czajecki każde z nich oddzielnie, z zapisu tego nie wynika, kto jest ustanowiony pełnomocnikiem tzn. która osoba jest upoważniona do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy.
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
25-07-2007 | Monika Pazura | Utworzenie dokumentu | Wersja aktualnie wyświetlana |