W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Redakcja

Redakcja

Skład zespołu redakcyjnego BIP


Redaktorzy naczelni serwisu BIP:

Beata Sak-Łapińska
kom. org.: Kancelaria Prezydenta
telefon: 81 466 1959

Kamila Karamon
kom. org.: Kancelaria Prezydenta
telefon: 81 466 1957

Joanna Kapica-Tokarczyk
kom. org.: Kancelaria Prezydenta
telefon: 81 466 1957

Administrator serwisu BIP:

Dorota Mazurek
kom. org.: Wydział Informatyki i Telekomunikacji
telefon: 81 466 1123
e-mail:


Redaktorzy serwisu BIP w komórkach organizacyjnych UM Lublin:

  1. Biuro - Centrum Współpracy Międzynarodowej
    • Sobiesiak-Zimny Sylwia
    • Suchodół Angelika
  2. Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych
    • Dudek Grażyna
    • Tyzo Łukasz
  3. Biuro Kadr
    • Kuwałek Marta
    • Miziołek Aleksandra
    • Winiarczyk Weronika
  4. Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków i Rewitalizacji
    • Pikuła wojciech
    • Wójtowicz Agnieszka
  5. Biuro Obsługi Inwestorów
    • Buczyński Krzysztof
  6. Biuro Obsługi Mieszkańców
    • Smoleń Piotr
    • Żak Andrzej
  7. Biuro Partycypacji Społecznej
    • Gnyp-Ścigocka Magdalena
    • Malinowska Agnieszka
    • Mądrzejewska Małgorzata
    • Wasilewska-Wójcik Ewa
  8. Biuro Rady Miasta
    • Bednarska Sylwia
    • Bielaszewski Sebastian
    • Bisak Katarzyna
    • Garbińska Marta
    • Jakubowska Karolina
    • Kowalczyk Łukasz
    • Królikowski Włodzimierz
    • Niewczas Mariusz
    • Szymańska-Pęk Renata
  9. Biuro Rozwoju Turystyki
    • Król Agnieszka
  10. Biuro Zamówień Publicznych
    • Krajewski Tomasz
    • Kubiczek Małgorzata
    • Patyra Paweł
    • Tulpan Paweł
    • Wieżel Iwona
    • Wnuk Monika
    • Zamiejska Magdalena
    • Ziółkowska Anna
  11. Biuro Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych
    • Kasprzyk Radosław
    • Skurski Paweł
  12. Kancelaria Prezydenta
    • Baranowska-Mysiak Katarzyna
    • Cholewa Beata
    • Franckie Ewa
    • Janiszewski Paweł
    • Leśniak Beata
    • Rabińska-Rolek Ewelina
    • Śledź Krzysztof
  13. Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. audytu wewnętrznego
    • Bicz Sławomir
  14. Wydział Architektury i Budownictwa
    • Adamski Cezary
    • Czapczyński Kamil
    • Dubiel Izabela
    • Leszczuk Wojciech
    • Pietrykowski Łukasz
    • Szabała Magdalena
    • Szumiło Ewelina
    • Wójcik Emilia
  15. Wydział Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego
    • Chojnacki Wojciech
    • Grządka Jarosław
    • Kość Adam
    • Michalski Sławomir
    • Nowak Monika
    • Staliński Rafał
    • Wilk Agnieszka
  16. Wydział Budżetu i Księgowości
    • Gosławska Ewa
    • Hasiak-Zawadzka Dorota
    • Wójcik Marcin
  17. Wydział Energii i Klimatu
    • Krakowiak Urszula
    • Siwek Andrzej
  18. Wydział Geodezji
    • Chabros Ryszard
    • Jankowska Marta
    • Jarosławska Beata
    • Krasoń Anna
    • Szczerbińska Elwira
  19. Wydział Gospodarowania Mieniem
    • Gołdyn Patrycja
    • Iwaniec Marzena
    • Kapłon Aneta
    • Kolenkiewicz Marcin
    • Lewczyk Violetta
    • Lichman Mateusz
    • Niezgoda Jakub
    • Sienkiewicz Ewa
    • Strzyżewski Mikołaj
    • Swaczyna Paulina
    • Wasilik Milena
  20. Wydział Informatyki i Telekomunikacji
    • Magdalena Piwowarska
  21. Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych
    • Bochniarz Magdalena
    • Czyż-Michowska Justyna
    • Kaczor Katarzyna
    • Wypiórkiewicz Joanna
  22. Wydział Inwestycji i Remontów
    • Brzozowska Agnieszka
  23. Wydział Kontroli i Nadzoru właścicielskiego
    • Buzek-Kuchno Anna
    • Kot Marcin
    • Michalak Kamila
  24. Wydział Kultury
    • Lewicka-Koksanowicz Anna
    • Malicka Monika
    • Oniszko Roksana
    • Pszczoła Ewelina
    • Rzędzian Michał
    • Słotwiński Wojciech
    • Studzińska Anna
    • Trzcińska Ewa
    • Wojtyła-Maciałek Kamila
  25. Wydział Komunikacji
    • Ciemiński Dariusz
    • Stachura Krzysztof
    • Szust Grzegorz
    • Wlizło Krzysztof
  26. Wydział Ochrony Środowiska
    • Głąbicka Anna
    • Hetman-Baryła Marta
    • Kocka Paulina
    • Treczyński Bronisław
  27. Wydział Organizacji Urzędu
    • Ferenc Agnieszka
    • Kowal Monika
    • Mierzwa Mateusz
    • Poleszak-Brodziak Agnieszka
    • Siczek Edyta
  28. Wydział Oświaty i Wychowania
    • Dobrzyńska Renata
    • Janczak Anna
    • Lepiarz Joanna
    • Tarkowska Monika
    • Zdziechowska Agnieszka
  29. Wydział Planowania
    • Bieniaszkiewicz Hanna
    • Ćwiąkała Marta
    • Kowalczyk Maciej
  30. Wydział Podatków
    • Kopiński Radosław
  31. Wydział Sportu
    • Daniewski Jarosław
    • Kańtoch Agnieszka
    • Kwaśniewski Sylwester
  32. Wydział Spraw Administracyjnych
    • Herman Radosław
    • Podgajny Janusz
  33. Wydział Strategii i Przedsiębiorczości
    • Cyfra Ariel
    • Gwozda Mariusz
    • Kostecka-Wiącek Barbara
    • Kozak Aldona
    • Łuczka Dominika
    • Zub-Nowosad Monika
  34. Wydział Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością
    • Kieliszek Karol
  35. Wydział Zdrowia i Profilaktyki
    • Krzyżak Karolina
    • Majcher Piotr
    • Wrzos Mariusz
  36. Wydział Zieleni i Gospodarki Komunalnej
    • Cebula Marcin
    • Gałecka Renata
    • Goliszek Jacek
    • Gustaw Justyna
    • Nowakowski Piotr
    • Rygalik-Malesa Magdalena
    • Zagajska Ewa

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2022 r.