BIP Urząd Miasta Lublin

Redakcja

Skład zespołu redakcyjnego BIP


Redaktor naczelny serwisu BIP:

  • Jadwiga Furmaniak
    kom. org.: Kancelaria Prezydenta
    telefon: 81 466 1959
    e-mail:

Administratorzy serwisu BIP:

  • Anna Piasecka-Szcześniak
    kom. org.: Wydział Informatyki i Telekomunikacji
    telefon: 81 466 1171
    e-mail:

Redaktorzy serwisu BIP w komórkach organizacyjnych UM Lublin:

Wydział Architektury i Budownictwa

  • Marzena Bednarz
  • Dariusz Małecki
  • Emilia Wójcik
  • Cezary Adamski
  • Łukasz Pietrykowski
  • Adam Orłowski
  • Kamil Czapczyński
  • Grzegorz Sadowski
  • Małgorzata Graczyk
  • Wojciech Leszczuk

Wydział Audytu i Kontroli

  • Sławomir Bicz

Wydział Budżetu i Księgowości

  • Ewa Gosławska
  • Mariusz Turczyn

Wydział Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego

  • Agnieszka Wilk
  • Wojciech Chojnacki
  • Adam Kość
  • Sławomir Michalski
  • Rafał Staliński
  • Jarosław Grządka
  • Aleksandra Sadurska

Biuro Rewitalizacji

  • Wojciech Pikuła

Biuro Rady Miasta

  • Karolina Jakubowska
  • Katarzyna Bisak
  • Sylwia Bednarska
  • Agata Kulińska
  • Marta Garbińska
  • Łukasz Kowalczyk
  • Włodzimierz Królikowski
  • Sebastian Bielaszewski
  • Mariusz Niewczas

Wydział Funduszy Europejskich

  • Łukasz Bijas

Wydział Geodezji

  • Ryszard Chabros
  • Anna Krasoń
  • Elwira Szczerbińska
  • Paulina Sypniewska
  • Beata Jarosławska
  • Marta Jankowska
  • Agnieszka Frankiewicz

Wydział Gospodarki Komunalnej

  • Piotr Nowakowski
  • Kamil Smagacz

Wydział Gospodarowania Mieniem

  • Joanna Konarzewska
  • Dorota Golan
  • Bożena Matacz
  • Aneta Kapłon
  • Jakub Niezgoda
  • Mateusz Adamski
  • Maciej Bogusz

Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych

  • Katarzyna Kaczor
  • Justyna Czyż-Michowska

Wydział Inwestycji i Remontów

  • Elżbieta Tkaczyk
  • Monika Kocaj
  • Dariusz Koproń

Wydział Informatyki i Telekomunikacji

  • Piotr Smoleń

Biuro Kadr

  • Beata Kozieł
  • Marta Kuwałek
  • Aleksandra Miziołek
  • Weronika Winiarczyk

Wydział Kultury

  • Ewelina Pszczoła
  • Michał Rzędzian
  • Łukasz Salasa

Wydział Komunikacji

  • Kamil Grudzień
  • Krzysztof Stachura

Kancelaria Prezydenta

  • Jadwiga Furmaniak
  • Anna Gaj
  • Paweł Janiszewski
  • Joanna Kapica-Tokarczyk
  • Beata Sak-Łapińska
  • Edyta Szpura
  • Krzysztof Śledź

Biuro Miejskiego Architekta Zieleni

  • Marcin Cebula
  • Renata Gałecka
  • Magdalena Rygalik
  • Ewa Zagajska

Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków

  • Katarzyna Czerlunczakiewicz
  • Agnieszka Wójtowicz

Biuro Nadzoru Właścicielskiego

  • Łukasz Mazur
  • Marcin Wójcik

Biuro Obsługi Mieszkańców

  • Marta Bonar
  • Andrzej Żak

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych

  • Łukasz Tyzo

Wydział Organizacji Urzędu

  • Agnieszka Ferenc
  • Ewelina Kaługa
  • Mateusz Mierzwa
  • Agnieszka Poleszak-Brodziak
  • Edyta Siczek

Wydział Ochrony Środowiska

  • Anna Głąbicka
  • Mateusz Owczarewicz

Wydział Oświaty i Wychowania

  • Anna Janczak
  • Bożena Jarmuł
  • Monika Krochmalska
  • Agnieszka Łukasiewicz
  • Mirosław Romańczuk
  • Marek Wójcik

Wydział Podatków

  • Norbert Kasprzak
  • Radosław Kopiński

Wydział Planowania

  • Hanna Bieniaszkiewicz
  • Marta Ćwiąkała
  • Maciej Kowalczyk

Wydział Projektów Nieinwestycyjnych

  • Wojciech Jankowski
  • Konrad Mazurkiewicz

Biuro Partycypacji Społecznej

  • Piotr Choroś
  • Magdalena Gnyp-Ścigocka
  • Kinga Jarmołowicz-Szymańska
  • Krzysztof Leszczyński

Wydział Spraw Administracyjnych

  • Agnieszka Barwińska-Grzegórska
  • Radosław Herman
  • Janusz Podgajny
  • Natalia Słowińska

Wydział Strategii i Przedsiębiorczości

  • Paweł Cienkiera
  • Dominika Łuczka
  • Krzysztof Raganowicz
  • Marta Stelmach
  • Maciej Zaporowski

Wydział Sportu i Turystyki

  • Jarosław Daniewski
  • Agnieszka Kańtoch
  • Sylwester Kwaśniewski
  • Anna Szajwaj

Wydział Spraw Mieszkaniowych

  • Karolina Bożko
  • Michał Popiela

Wydział Zdrowia i Profilaktyki

  • Mariusz Ciastoch
  • Bartosz Dąbek
  • Konrad Tarnowski
  • Mariusz Wrzos

Biuro Zarządzania Energią

  • Urszula Krakowiak
  • Andrzej Siwek

Biuro Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

  • Radosław Kasprzyk
  • Angelika Sadurska-Siedlecka
  • Paweł Skurski

Biuro Zamówień Publicznych

  • Tomasz Krajewski
  • Małgorzata Kubiczek
  • Paweł Patyra
  • Katarzyna Podkańska-Dziubińska
  • Paweł Tulpan
  • Iwona Wieżel
  • Monika Wnuk
  • Anna Ziółkowska
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.