Redakcja

Skład zespołu redakcyjnego BIP


Redaktor naczelny serwisu BIP:

Jadwiga Furmaniak
kom. org.: Kancelaria Prezydenta
telefon: 81 466 1959
e-mail:

Administrator serwisu BIP:

Dorota Mazurek
kom. org.: Wydział Informatyki i Telekomunikacji
telefon: 81 466 1123
e-mail:


Redaktorzy serwisu BIP w komórkach organizacyjnych UM Lublin:

Biuro - Centrum Współpracy Międzynarodowej

  • Suchodół Angelika

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych

  • Boguszewska Anna
  • Dudek Grażyna
  • Kula Małgorzata
  • Tyzo Łukasz

Biuro Kadr

  • Kozieł Beata
  • Kuwałek Marta
  • Miziołek Aleksandra
  • Winiarczyk Weronika

Biuro Miejskiego Architekta Zieleni

  • Cebula Marcin
  • Gałecka Renata
  • Goliszek Jacek
  • Rygalik Magdalena
  • Zagajska Ewa

Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków

  • Czerlunczakiewicz Katarzyna
  • Wójtowicz Agnieszka

Biuro Nadzoru Właścicielskiego

  • Mazur Łukasz
  • Wójcik Marcin

Biuro Obsługi Kancelaryjnej

  • Cybulska Marzena
  • Nowak Katarzyna
  • Sztylko Anita

Biuro Obsługi Mieszkańców

  • Bonar Marta
  • Żak Andrzej

Biuro Partycypacji Społecznej

  • Choroś Piotr
  • Gnyp-Ścigocka Magdalena
  • Jarmołowicz-Szymańska Kinga
  • Leszczyński Krzysztof

Biuro Rady Miasta

  • Bednarska Sylwia
  • Bielak Anna
  • Bielaszewski Sebastian
  • Bisak Katarzyna
  • Garbińska Marta
  • Jakubowska Karolina
  • Kowalczyk Łukasz
  • Królikowski Włodzimierz
  • Kulińska Agata
  • Niewczas Mariusz
  • Szymańska Renata

Biuro Rewitalizacji

  • Wojciech Pikuła

Biuro Zamówień Publicznych

  • Krajewski Tomasz
  • Kubiczek Małgorzata
  • Patyra Paweł
  • Podkańska-Dziubińska Katarzyna
  • Tulpan Paweł
  • Wieżel Iwona
  • Wnuk Monika
  • Ziółkowska Anna

Biuro Zarządzania Energia

  • Krakowiak Urszula
  • Siwek Andrzej

Biuro Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

  • Kasprzyk Radosław
  • Sadurska-Siedlecka Angelika
  • Skurski Paweł

Kancelaria Prezydenta

  • Furmaniak Jadwiga
  • Janiszewski Paweł
  • Kapica-Tokarczyk Joanna
  • Karamon Kamila
  • Leśniak Beata
  • Rabińska Ewelina
  • Sak-Łapińska Beata
  • Szpura Edyta
  • Śledź Krzysztof

Wydział Architektury i Budownictwa

  • Adamski Cezary
  • Bednarz Marzena
  • Czapczyński Kamil
  • Dubiel Izabela
  • Gontarz Bogusława
  • Graczyk Małgorzata
  • Leszczuk Wojciech
  • Małecki Dariusz
  • Pietrykowski Łukasz
  • Wójcik Emilia

Wydział Audytu i Kontroli

  • Bicz Sławomir
  • Samonek Kamila

Wydział Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego

  • Chojnacki Wojciech
  • Grządka Jarosław
  • Kość Adam
  • Michalski Sławomir
  • Nowak Monika
  • Sadurska Aleksandra
  • Staliński Rafał
  • Wilk Agnieszka

Wydział Budżetu i Księgowości

  • Gosławska Ewa
  • Turczyn Mariusz

Wydział Funduszy Europejskich

  • Bijas Łukasz
  • Domszy Łukasz

Wydział Geodezji

  • Chabros Ryszard
  • Frankiewicz Agnieszka
  • Jankowska Marta
  • Jarosławska Beata
  • Krasoń Anna
  • Sypniewska Paulina
  • Szczerbińska Elwira

Wydział Gospodarki Komunalnej

  • Nowakowski Piotr
  • Smagacz Kamil

Wydział Gospodarowania Mieniem

  • Bogusz Maciej
  • Golan Dorota
  • Kapłon Aneta
  • Konarzewska Joanna
  • Niezgoda Jakub

Wydział Informatyki i Telekomunikacji

  • Smoleń Piotr

Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych

  • Czyż-Michowska Justyna
  • Kaczor Katarzyna

Wydział Inwestycji i Remontów

  • Kocaj Monika
  • Koproń Dariusz
  • Tkaczyk Ela

Wydział Kultury

  • Lewicka Anna
  • Oniszko Roksana
  • Pszczoła Ewelina
  • Rzędzian Michał
  • Salasa Łukasz
  • Studzińska Anna
  • Szewczuk Jarosława

Wydział Komunikacji

  • Stachura Krzysztof
  • Wlizło Krzysztof

Wydział Ochrony Środowiska

  • Głąbicka Anna
  • Kocka Paulina
  • Owczarewicz Mateusz
  • Stronkowska Agnieszka

Wydział Organizacji Urzędu

  • Ferenc Agnieszka
  • Kułaga Ewelina
  • Mierzwa Mateusz
  • Poleszak-Brodziak Agnieszka
  • Siczek Edyta

Wydział Oświaty i Wychowania

  • Janczak Anna
  • Jarmuł Bożena
  • Krochmalska Monika
  • Lepiarz Joanna
  • Łukasiewicz Agnieszka
  • Maj Artur
  • Romańczuk Mirosław
  • Wójcik Marek

Wydział Planowania

  • Bieniaszkiewicz Hanna
  • Ćwiąkała Marta
  • Kowalczyk Maciej

Wydział Podatków

  • Kasprzak Norbert
  • Kopiński Radosław

Wydział Projektów Nieinwestycyjnych

  • Jankowski Wojciech
  • Mazurkiewicz Konrad

Wydział Sportu i Turystyki

  • Daniewski Jarosław
  • Kańtoch Agnieszka
  • Kwaśniewski Sylwester
  • Szajwaj Anna

Wydział Spraw Administracyjnych

  • Barwińska-Grzegórska Agnieszka
  • Herman Radosław
  • Podgajny Janusz
  • Słowińska Natalia

Wydział Spraw Mieszkaniowych

  • Bożko Karolina
  • Popiela Michał

Wydział Strategii i Przedsiębiorczości

  • Cienkiera Paweł
  • Łuczka Dominika
  • Raganowicz Krzysztof
  • Stelmach Marta

Wydział Zdrowia i Profilaktyki

  • Ciastoch Mariusz
  • Dąbek Bartosz
  • Tarnowski Konrad
  • Wrzos Mariusz
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.