W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

(2023 - 09- 28) Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej na budowę hali sportowej wraz z zapleczem sanitarno - szatniowym oraz łącznikiem i infrastrukturą towarzyszącą przy Szkole Podstawowej Nr 15 przy ul. Elektrycznej 51 w Lublinie (działka Nr 70, obręb - Kośminek ark. 3) wraz z pełnieniem kompleksowego nadzoru autorskiego.

Uwaga

Informujemy, że postępowania o udzielanie zamówień publicznych ogłaszane od dnia 01.01.2023 r. prowadzone są na Platformie e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem ezamowienia.gov.pl. Aby pobrać dokumenty należy wybrać podkreślony tekst w opisie danego zamówienia, który automatycznie przekieruje na adres strony internetowej prowadzonego postępowania.