W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

(2024-02-28) Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na termomodernizację budynku IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej przy ulicy Szkolnej 4 w Lublinie oraz budynku V Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie przy ulicy Lipowej 7 w Lublinie – zadanie inwestycyjne przewidziane do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja ósma dla projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej: IV i V Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie”, zgodnie ze wstępną promesą Nr Edycja8/2023/92/PolskiLad

Uwaga

Informujemy, że postępowania o udzielanie zamówień publicznych ogłaszane od dnia 01.01.2023 r. prowadzone są na Platformie e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem ezamowienia.gov.pl. Aby pobrać dokumenty należy wybrać podkreślony tekst w opisie danego zamówienia, który automatycznie przekieruje na adres strony internetowej prowadzonego postępowania.