Nr okręgu | Nazwa szkoły | Nazwisko i imię |
1 | I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica | Turowska Dominika |
2 | II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego | Słotwiński Bartłomiej |
3 | III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej | Struska Ida |
4 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej | Krysa Wiktoria |
5 | V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej | Tylus Wojciech |
6 | VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja | Marzec Bartosz |
7 | VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | Różycka Dominika |
8 | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej | Sidor Olga |
9 | IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | Mandat nieobsadzony |
10 | XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki | Kwaśniak Jakub |
11 | XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania | Gęca Jakub |
12 | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru | Piotrowski Konrad |
13 | XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc mjr Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” | Krawczyk Szymon |
14 | XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego | Jastrzębski Filip |
15 | Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego | Matysik Mikołaj |
16 | Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego | Karłowicz Franciszek |
17 | Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi | Bańko Jakub |
18 | Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Czapskiego | Mandat nieobsadzony |
19 | Prywatne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Kazimierza Gostyńskiego | Mandat nieobsadzony |
20 | Śródziemnomorskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Dominika Guzmana | Ciężkowski Jakub |
21 | Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. H. Ch. Andersena | Kondrat Kamila |
22 | Liceum Ogólnokształcące Akademia Umiejętności | Mandat nieobsadzony |
23 | Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego | Mandat nieobsadzony |
24 | Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji | Jastrzębska Gabriela |
25 | Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I | Lasota Kinga |
26 | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Nauk Społecznych | Mandat nieobsadzony |
27 | Technikum TEB Edukacja | Niedzielski Filip |
28 | Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka Stowarzyszenia „Szansa”, Niepubliczne Technikum Leśne | Herda Aleks |
29 | Technikum „LIDER” w Lublinie, Liceum Ogólnokształcące „LIDER | Wójcik Michał |
30 | Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. J. Kilińskiego, Branżowa Szkoła Rzemieślnicza I stopnia, Rzemieślnicze Technikum Wielozawodowe im. Jana Kilińskiego | Chmielewski Jakub |
31 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta | Mandat nieobsadzony |
32 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 | Mościcki Maciej |
33 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich | Borzęcka Julia |
34 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 | Piasecki Franciszek |
35 | Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego | Bryndza Mikołaj Taracha Małgorzata |
36 | Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego | Piasecki Mateusz |
37 | Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga | Gad Kamila Olszka Karolina |
38 | Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów | Borzęcka Aleksandra Zabłocki Łukasz |
39 | Zespół Szkół Elektronicznych | Konieczny Kamil Chrapowicki MIchał |
40 | Zespół Szkół Energetycznych im. Prof. Kazimierza Drewnowskiego | Skóra Kacper |
41 | Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki | Mocko Maciej |
42 | Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego | Szaran Mateusz Grzelak Miłosz |
43 | Zespół Szkół nr 5 | Oroń Zuzanna Samoń Patrycja |
44 | Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Wł. St. Reymonta | Karwat Aleksandra |
45 | Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego | Skomorowski Mateusz |
46 | Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego | Dwórnik Jakub |
47 | Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego, Branżowa Szkoła I stopnia Przyzakładowa Zakładu Doskonalenia Zawodowego | Sprawka Pamela |
48 | Zespół Szkół Plastycznych | Regec Oskar |
49 | Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Lipińskiego | Falba Anna |
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
13-10-2021 11:50 | Magdalena Piwowarska | aktualizacja informacji | Zobacz |
13-10-2021 11:47 | Magdalena Piwowarska | aktualizacja informacji na podstawie e-mail od A. Krzyżanowska z dnia 13.10.2021 r.. | Zobacz |
23-09-2021 09:53 | Agata Kulińska | Automatyczne przeniesienie do archiwum. Zmiana statusu obowiązywania. | Zobacz |
22-01-2021 13:48 | Agata Kulińska | utworzenie dokumentu | Wersja aktualnie wyświetlana |