Nr okręgu |
Nazwa szkoły |
Nazwisko i imię |
---|---|---|
1 |
I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica |
Turowska Dominika |
2 |
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego |
Słotwiński Bartłomiej |
3 |
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej |
Struska Ida |
4 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej |
Krysa Wiktoria |
5 |
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej |
Tylus Wojciech |
6 |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja |
Marzec Bartosz |
7 |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej |
Różycka Dominika |
8 |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej |
Sidor Olga |
9 |
IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
Mandat nieobsadzony |
10 |
XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki |
Kwaśniak Jakub |
11 |
XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania |
Gęca Jakub |
12 |
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru |
Piotrowski Konrad |
13 |
XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc mjr Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” |
Krawczyk Szymon |
14 |
XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego |
Jastrzębski Filip |
15 |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego |
Matysik Mikołaj |
16 |
Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego |
Karłowicz Franciszek |
17 |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi |
Bańko Jakub |
18 |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Czapskiego |
Mandat nieobsadzony |
19 |
Prywatne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Kazimierza Gostyńskiego |
Mandat nieobsadzony |
20 |
Śródziemnomorskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Dominika Guzmana |
Ciężkowski Jakub |
21 |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. H. Ch. Andersena |
Kondrat Kamila |
22 |
Liceum Ogólnokształcące Akademia Umiejętności |
Mandat nieobsadzony |
23 |
Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego |
Mandat nieobsadzony |
24 |
Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji |
Jastrzębska Gabriela |
25 |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I |
Lasota Kinga |
26 |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Nauk Społecznych |
Mandat nieobsadzony |
27 |
Technikum TEB Edukacja |
Niedzielski Filip |
28 |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka Stowarzyszenia „Szansa”, Niepubliczne Technikum Leśne |
Herda Aleks |
29 |
Technikum „LIDER” w Lublinie, Liceum Ogólnokształcące „LIDER |
Wójcik Michał |
30 |
Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. J. Kilińskiego, Branżowa Szkoła Rzemieślnicza I stopnia, Rzemieślnicze Technikum Wielozawodowe im. Jana Kilińskiego |
Chmielewski Jakub |
31 |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta |
Mandat nieobsadzony |
32 |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 |
Mościcki Maciej |
33 |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich |
Borzęcka Julia |
34 |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 |
Piasecki Franciszek |
35 |
Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego |
Bryndza Mikołaj Taracha Małgorzata |
36 |
Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego |
Piasecki Mateusz |
37 |
Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga |
Gad Kamila Oleszka Karolina |
38 |
Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów |
Borzęcka Aleksandra Zabłocki Łukasz |
39 |
Zespół Szkół Elektronicznych |
Konieczny Kamil Chrapowicki MIchał |
40 |
Zespół Szkół Energetycznych im. Prof. Kazimierza Drewnowskiego |
Skóra Kacper |
41 |
Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki |
Mocko Maciej |
42 |
Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego |
Szaran Mateusz Grzelak Miłosz |
43 |
Zespół Szkół nr 5 |
Oroń Zuzanna Samoń Patrycja |
44 |
Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Wł. St. Reymonta |
Karwat Aleksandra |
45 |
Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego |
Skomorowski Mateusz |
46 |
Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego |
Dwórnik Jakub |
47 |
Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego, Branżowa Szkoła I stopnia Przyzakładowa Zakładu Doskonalenia Zawodowego |
Sprawka Pamela |
48 |
Zespół Szkół Plastycznych |
Regec Oskar |
49 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Lipińskiego |
Falba Anna |
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
13-10-2021 11:50 | Magdalena Piwowarska | aktualizacja informacji | Wersja aktualnie wyświetlana |
13-10-2021 11:47 | Magdalena Piwowarska | aktualizacja informacji na podstawie e-mail od A. Krzyżanowska z dnia 13.10.2021 r.. | Zobacz |
23-09-2021 09:53 | Agata Kulińska | Automatyczne przeniesienie do archiwum. Zmiana statusu obowiązywania. | Zobacz |
22-01-2021 13:48 | Agata Kulińska | utworzenie dokumentu | Zobacz |