Komisje Młodzieżowej Rady Miasta Lublin XIV kadencji
Data utworzenia: 29-11-2019
Data dezaktywacji: 30-09-2020
Kadencja
XIV Kadencja Młodzieżowej Rady Miasta (2019-2020)
Rodzaj dokumentu
skład rady, komisji
TREŚĆ ARCHIWALNA
Komisja Rewizyjna:
- Jakub Dwórnik,
- Filip Jastrzębski,
- Martyna Kowalska,
- Jakub Major,
- Patrycja Szczółko.
Komisja ds. Kultury:
- Aleksandra Borzęcka,
- Mikołaj Demczuk,
- Jakub Dwórnik,
- Kamil Konieczny ,
- Michał Rzepkowski,
- Patrycja Szczółko - Przewodnicząca,
- Anna Wójcik,
- Karol Zając.
- Jakub Zawiślak.
Komisja ds. Sportu i Turystyki:
- Julia Borzęcka,
- Mikołaj Bryndza,
- Szymon Drozd - Przewodniczący,
- Jacek Grzeszczyk,
- Martyna Kowalska,
- Jakub Kuna,
- Jakub Major,
- Jakub Skrzypek,
- Andrzej Szaluś,
- Mateusz Ślepaczuk,
- Jerzy Wiśniewski.
Komisja ds. Promocji i Mediów:
- Jakub Dwórnik,
- Martyna Kowalska,
- Szymon Krawczyk,
- Bartosz Marzec,
- Maciej Mocko,
- Szymon Nowomiński - Przewodniczący,
- Mateusz Ostrowski,
- Dominika Różycka,
- Mateusz Szaran,
- Jakub Zawiślak.
Komisja ds. Pomocy Społecznej:
- Aleksandra Borzęcka - Przewodnicząca,
- Aleksandra Grzesińska,
- Kinga Lasota,
- Szymon Nowomiński,
- Zuzanna Oroń,
- Mateusz Piasecki,
- Martyna Stańko,
- Patrycja Szczółko,
- Anna Wójcik.
Komisja ds. Współpracy Zewnętrznej:
- Julia Borzęcka,
- Mikołaj Bryndza,
- Adam Dados,
- Jakub Dwórnik - Przewodniczący,
- Jakub Major,
- Szymon Nowomiński,
- Karolina Olszka,
- Mateusz Ostrowski,
- Bartek Słotwiński,
- Maciej Szarecki,
- Mateusz Ślepaczuk.
Komisja ds. Ochrony Środowiska i Infrastruktury:
- Aleksandra Grzesińska,
- Kamila Kanclerz,
- Kamil Konieczny - Przewodniczący,
- Julia Maciąg,
- Bartosz Marzec,
- Zuzanna Oroń,
- Michał Rzepkowski,
- Martyna Stańko,
- Katarzyna Staszek.
Komisja ds. Pamięci Historycznej:
- Adam Dados,
- Aleksandra Grzesińska,
- Jacek Grzeszczyk,
- Szymon Nowomiński,
- Mateusz Piasecki,
- Jakub Skrzypek,
- Katarzyna Staszek,
- Mateusz Szaran- Przewodniczący.
Komisja ds. Praw i Obowiązków Uczniów:
- Aleksandra Borzęcka,
- Franciszek Karłowicz - Przewodniczący,
- Jakub Karpiński,
- Martyna Kowalska,
- Szymon Krawczyk,
- Mateusz Ostrowski,
- Patrycja Szczółko,
- Mikołaj Twaróg,
- Antoni Woźniacki,
- Jakub Zdunek.
Komisja ds. Edukacji i Współpracy z Samorządami Uczniowskimi:
- Aleksandra Borzęcka,
- Piotr Czarnecki,
- Adam Dados,
- Franciszek Karłowicz,
- Jakub Karpiński,
- Martyna Kowalska,
- Szymon Krawczyk,
- Wiktoria Krysa - Przewodnicząca,
- Mateusz Ostrowski,
- Bartek Słotwiński,
- Patrycja Szczółko,
- Jakub Zdunek.
Komisja ds. opiniowania projektów uchwała Rady Miasta Lublin:
- Mikołaj Demczuk,
- Filip Jastrzębski - Przewodniczący,
- Franciszek Karłowicz,
- Jakub Karpiński,
- Szymon Krawczyk,
- Wiktoria Krysa,
- Mateusz Ostrowski,
- Maciej Szarecki,
- Patrycja Szczółko,
- Antoni Woźniacki,
- Karol Zając,
- Jakub Zdunek.
Komisja ds. Symulacji obrad Parlamentu Europejskiego:
- Aleksandra Borzęcka,
- Adam Dados,
- Mikołaj Demczuk - Przewodniczący,
- Szymon Drozd ,
- Jakub Dwórnik,
- Kamil Konieczny ,
- Martyna Kowalska,
- Szymon Krawczyk,
- Wiktoria Krysa,
- Karolina Olszka,
- Patrycja Szczółko,
- Mikołaj Twaróg,
- Jakub Zdunek.
Podmiot udostępniający informację: Urząd Miasta Lublin
Odpowiedzialny za treść informacji: Agata Kulińska
Wytworzył informację: Agata Kulińska
Czas wytworzenia informacji: 29-11-2019 11:15
Informację wprowadził: Agata Kulińska
Czas udostępnienia informacji/modyfikacji: 2020-09-30 00:00:08
Ostatnio modyfikował: Agata Kulińska
Wersja: 2
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
29-11-2019 12:23 | Agata Kulińska | Automatyczne przeniesienie do archiwum. Zmiana statusu obowiązywania. | Wersja aktualnie wyświetlana |
29-11-2019 11:11 | Agata Kulińska | Utworzenie dokumentu | Zobacz |