1. Komisja ds. Kultury:
1) Biernacka Magdalena,
2) Błaszczak Mateusz,
3) Ciechański Michał,
4) Jakubaszek Emilia,
5) Karwacka Paulina,
6) Kurek Paulina,
7) Massalski Wojciech,
8) Mąka Adam,
9) Mąka Maciej,
10) Nowicka Gabriela,
11) Paździor Paweł,
12) Sobczak Katarzyna,
13) Stadnik Agata,
14) Szydłowska Karolina,
15) Trąbka Miłosz,
16) Walenciuk Marlena,
17) Włodarczyk Marta,
18) Wójcik Kamil,
19) Wrońska Barbara.
2. Komisja ds. Sportu i Turystyki:
1) Batyra Ewelina,
2) Błaszczak Mateusz,
3) Iwaszko Ilona,
4) Jakubaszek Emilia,
5) Janowski Damian,
6) Kanadys Aleksandra,
7) Kandybowicz Mateusz,
8) Krocz Barbara,
9) Maceńko Kamil,
10) Madej Karolina,
11) Naja Jarosław,
12) Olszewska Weronika,
13) Rossa Anna,
14) Saroukhanian Angelika,
15) Tatara Paulina,
16) Węgrzyn Kamil.
3. Komisję ds. Promocji i Mediów:
1) Bojarski Paweł,
2) Ciosek Kinga,
3) Hałas Martyna,
4) Hańczur Paweł,
5) Kociuba Mateusz,
6) Rowińska Patrycja,
7) Sieradzki Bartłomiej,
8) Sierżęga Maciej,
9) Winiarska Gabriela.
4. Komisja ds. Projektów i Finansowania:
1) Bojarski Paweł,
2) Ciosek Kinga,
3) Kanadys Aleksandra,
4) Kasprzak Kamil,
5) Madej Karolina,
6) Pachciński Olaf,
7) Shakhpazyan Liliya,
8) Sieradzki Bartłomiej,
9) Tryka Emilia,
10) Walicki Mikołaj.
5. Komisja ds. Pomocy Społecznej:
1) Hańczur Paweł,
2) Karwacka Paulina,
3) Massalski Wojciech,
4) Morawski Bartłomiej,
5) Olszewska Weronika,
6) Rowińska Patrycja,
7) Sobczak Karolina.
6. Komisja ds. Współpracy Zewnętrznej:
1) Charchuła Krzysztof,
2) Gliwka Patrycja,
3) Gumiela Szymon,
4) Kandybowicz Mateusz,
5) Kociuba Mateusz,
6) Kotlarek Kamila,
7) Kuśmirski Michał,
8) Musiałowski Marek,
9) Orlik Aleksander,
10) Paździor Paweł,
11) Rejdak Dominika,
12) Shakhpazyan Liliya,
13) Szczepaniak Mateusz,
14) Szymczak Kacper,
15) Trzebiński Kamil.
7. Komisja ds. Szkolnictwa i Promocji Oświaty:
1) Gumiela Szymon,
2) Hańczur Paweł,
3) Kasprzak Kamil,
4) Maceńko Kamil,
5) Paździor Paweł,
6) Szydłowska Karolina.
8. Komisja ds. Ekologii i Infrastruktury:
1) Mąka Maciej,
2) Morawski Bartłomiej,
3) Sierżęga Maciej,
4) Stępniak Bartłomiej,
5) Walicki Mikołaj.