Status
Informacje dodatkowe
1. Kamila Bojko - Zespół Szkół nr 3,
2. Norbert Borowiec - Zespół Szkół nr 11,
3. Patrycja Brzozowiec - Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki,
4. Patrycja Cielec - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja,
5. Marcin Cytawa - Zespół Szkół nr 6,
6. Michał Czaja - I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica,
7. Rafał Czapla - Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego,
8. Stanisław Czerniawski - Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego,
9. Patrycja Czerw - Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka,
10. Piotr Dzikowski - Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego,
11. Marcin Flis - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego,
12. Katarzyna Gęba - Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego,
13. Karolina Głowacka - Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi,
14. Piotr Góra - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta,
15. Marcin Grabowski - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga,
16. Gabriela Grzywacz - Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego,
17. Adrian Jóźwiak - Gimnazjum nr 17,
18. Arpine Keshishyan - Zespół Szkół nr 5,
19. Krystian Kierepka - Zespół Szkół Energetycznych im. Prof. Kazimierza Drewnowskiego,
20. Magda Kołodziej - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich,
21. Karolina Kotlińska - Społeczne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego,
22. Dominika Kowalska - IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
23. Ewelina Kozłowska - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego,
24. Kamil Kuszplak - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej,
25. Aleksandra Lalka - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej,
26. Michał Lis - Gimnazjum nr 14 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej,
27. Monika Łuszczykiewicz - Gimnazjum nr 11 im. por. mar. M. T. Mokrskiego,
28. Milena Małek - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich,
29. Bartłomiej Mazur - Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Czapskiego,
30. Cezary Mireński - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2,
31. Magdalena Moskal - Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Wł. St. Reymonta,
32. Sylwia Motyl - Technikum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa "LIDER" w Lublinie,
33. Zuzanna Nazaruk - Gimnazjum nr 9 im. cc mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora",
34. Aneta Niećko - Zespół Szkół nr 8,
35. Monika Niedźwiadek - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej,
36. Michał Obel - Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego,
37. Waldemar Oszust - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego,
38. Agnieszka Pietrys - V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej,
39. Kacper Piwowarski - Śródziemnomorskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Św. Dominika Guzmana,
40. Piotr Plewko - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5,
41. Mateusz Rachubik - Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica,
42. Bożena Różycka - Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej,
43. Anna Saba - Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego,
44. Bartosz Sareło - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego,
45. Mikołaj Siek - Zespół Szkół Elektronicznych,
46. Izabella Siemion - Gimnazjum nr 3,
47. Marlena Skowrońska - Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza,
48. Dariusz Skrzypek - Zespół Szkół nr 5,
49. Karolina Słota - Technikum ZDZ i Zasadnicza Szkoła Zawodowa Przyzakładowa im. B. Parczyńskiego,
50. Sara Smania - Zespół Szkół nr 11,
51. Konrad Smoczyński - Zespół Szkół Stowarzyszenia "Szansa",
52. Martyna Sołtys - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów,
53. Wiktoria Tarasowska - Zespół Szkół nr 10,
54. Kamila Tomaszewska - Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina,
55. Agata Trąbka - Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II,
56. Filip Trubalski - XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania,
57. Łukasz Wdowiak - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego,
58. Marcin Wejrzanowski - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Lipińskiego,
59. Przemysław Werner - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów,
60. Paweł Wiater - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja,
61. Natalia Wierzbicka - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego,
62. Piotr Woś - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga,
63. Kamila Woźniak - Gimnazjum nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej,
64. Witold Wójcik - Zespół Szkół nr 7,
65. Dawid Zieliński - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Św. Teresy,
66. Olga Zima - Zespół Szkół Elektronicznych,
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
23-11-2011 | Agata Kulińska | Utworzenie dokumentu | Wersja aktualnie wyświetlana |