W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

XXVII sesja Rady Miasta Lublin VIII kadencji odbędzie się w dniu 25 marca 2021 r.

XXVII sesja Rady Miasta Lublin VIII kadencji odbędzie się w dniu 25 marca 2021 r. Drukuj stronę do PDF

25.03.202107:48

XXVII sesja Rady Miasta Lublin VIII kadencji odbędzie się w dniu 25 marca 2021 r. (czwartek) od godz. 9:00. Obrady odbywać się będą w trybie zdalnym obradowania, tj. z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość. Radni Rady Miasta Lublin będą mogli brać udział w tej sesji zarówno przebywając w sali im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Polski (Ratusz, Plac Króla Władysława Łokietka 1), jak też w każdym innym miejscu.

Z porządkiem obrad oraz projektami uchwał można zapoznać się na stronie XXVII sesji Rady Miasta Lublin VIII kadencji.

Zapraszamy do oglądania transmisji obrad Rady Miasta - na żywo.

Wydział Informatyki i Telekomunikacji przygotował narzędzie do pracy zdalnej w systemie wideokonferencyjnym, możliwe będzie też zdalne głosowanie. Posiedzenie będzie transmitowane w internecie. Obraz z sali obrad będzie przeplatany z ekranem z systemu wideokonferencji, na którym będzie widać aktywność radnych. Będą tu także widoczne informacje o omawianym punkcie porządku obrad.