W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

(27.12.2023) Przetarg nieograniczony na wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz budowa nowej siedziby Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 w Lublinie, przy ul. Hanki Ordonówny w Lublinie wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w formule „projektuj i buduj” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych, realizowana w ramach dotacji celowej z budżetu państwa na dofinansowanie zadania pn. ,,Budowa nowej siedziby Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 w Lublinie

Uwaga

Informujemy, że postępowania o udzielanie zamówień publicznych ogłaszane od dnia 01.01.2023 r. prowadzone są na Platformie e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem ezamowienia.gov.pl. Aby pobrać dokumenty należy wybrać podkreślony tekst w opisie danego zamówienia, który automatycznie przekieruje na adres strony internetowej prowadzonego postępowania.