W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

(2023-11-23) Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na budowę elementów zaplecza sportowego wraz z wyposażeniem na terenie Zespołu Szkół Budowlanych przy ul. Słowiczej 3 w Lublinie (zadanie w ramach budżetu obywatelskiego VIII - Centrum Aktywności Sportowej Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin – etap 3 oraz zadanie w ramach budżetu obywatelskiego IX - Centrum Aktywności Sportowej Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin – etap 4).

Uwaga

Informujemy, że postępowania o udzielanie zamówień publicznych ogłaszane od dnia 01.01.2023 r. prowadzone są na Platformie e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem ezamowienia.gov.pl. Aby pobrać dokumenty należy wybrać podkreślony tekst w opisie danego zamówienia, który automatycznie przekieruje na adres strony internetowej prowadzonego postępowania.