Komisja Rewizyjna:
1. Jakub Dwórnik,
2. Filip Jastrzębski,
3. Martyna Kowalska,
4. Jakub Major,
5. Patrycja Szczółko.
Komisja ds. Kultury:
1) Aleksandra Borzęcka,
2) Mikołaj Demczuk,
3) Jakub Dwórnik,
4) Kamil Konieczny ,
5) Michał Rzepkowski,
6) Patrycja Szczółko - Przewodnicząca,
7) Anna Wójcik,
8) Karol Zając.
9) Jakub Zawiślak.
Komisja ds. Sportu i Turystyki:
1) Julia Borzęcka,
2) Mikołaj Bryndza,
3) Szymon Drozd - Przewodniczący,
4) Jacek Grzeszczyk,
5) Martyna Kowalska,
6) Jakub Kuna,
7) Jakub Major,
8) Jakub Skrzypek,
9) Andrzej Szaluś,
10) Mateusz Ślepaczuk,
11) Jerzy Wiśniewski.
Komisja ds. Promocji i Mediów:
1) Jakub Dwórnik,
2) Martyna Kowalska,
3) Szymon Krawczyk,
4) Bartosz Marzec,
5) Maciej Mocko,
6) Szymon Nowomiński - Przewodniczący,
7) Mateusz Ostrowski,
8) Dominika Różycka,
9) Mateusz Szaran,
10) Jakub Zawiślak.
Komisja ds. Pomocy Społecznej:
1) Aleksandra Borzęcka - Przewodnicząca,
2) Aleksandra Grzesińska,
3) Kinga Lasota,
4) Szymon Nowomiński,
5) Zuzanna Oroń,
6) Mateusz Piasecki,
7) Martyna Stańko,
8) Patrycja Szczółko,
9) Anna Wójcik.
Komisja ds. Współpracy Zewnętrznej:
1) Julia Borzęcka,
2) Mikołaj Bryndza,
3) Adam Dados,
4) Jakub Dwórnik - Przewodniczący,
5) Jakub Major,
6) Szymon Nowomiński,
7) Karolina Olszka,
8) Mateusz Ostrowski,
9) Bartek Słotwiński,
10) Maciej Szarecki,
11) Mateusz Ślepaczuk.
Komisja ds. Ochrony Środowiska i Infrastruktury:
1) Aleksandra Grzesińska,
2) Kamila Kanclerz,
3) Kamil Konieczny - Przewodniczący,
4) Julia Maciąg,
5) Bartosz Marzec,
6) Zuzanna Oroń,
7) Michał Rzepkowski,
8) Martyna Stańko,
9) Katarzyna Staszek.
Komisja ds. Pamięci Historycznej:
1) Adam Dados,
2) Aleksandra Grzesińska,
3) Jacek Grzeszczyk,
4) Szymon Nowomiński,
5) Mateusz Piasecki,
6) Jakub Skrzypek,
7) Katarzyna Staszek,
8) Mateusz Szaran- Przewodniczący.
Komisja ds. Praw i Obowiązków Uczniów:
1) Aleksandra Borzęcka,
2) Franciszek Karłowicz - Przewodniczący,
3) Jakub Karpiński,
4) Martyna Kowalska,
5) Szymon Krawczyk,
6) Mateusz Ostrowski,
7) Patrycja Szczółko,
8) Mikołaj Twaróg,
9) Antoni Woźniacki,
10) Jakub Zdunek.
Komisja ds. Edukacji i Współpracy z Samorządami Uczniowskimi:
1) Aleksandra Borzęcka,
2) Piotr Czarnecki,
3) Adam Dados,
4) Franciszek Karłowicz,
5) Jakub Karpiński,
6) Martyna Kowalska,
7) Szymon Krawczyk,
8) Wiktoria Krysa - Przewodnicząca,
9) Mateusz Ostrowski,
10) Bartek Słotwiński,
11) Patrycja Szczółko,
12) Jakub Zdunek.
Komisja ds. opiniowania projektów uchwała Rady Miasta Lublin:
1) Mikołaj Demczuk,
2) Filip Jastrzębski - Przewodniczący,
3) Franciszek Karłowicz,
4) Jakub Karpiński,
5) Szymon Krawczyk,
6) Wiktoria Krysa,
7) Mateusz Ostrowski,
8) Maciej Szarecki,
9) Patrycja Szczółko,
10) Antoni Woźniacki,
11) Karol Zając,
12) Jakub Zdunek.
Komisja ds. Symulacji obrad Parlamentu Europejskiego:
1) Aleksandra Borzęcka,
2) Adam Dados,
3) Mikołaj Demczuk - Przewodniczący,
4) Szymon Drozd ,
5) Jakub Dwórnik,
6) Kamil Konieczny ,
7) Martyna Kowalska,
8) Szymon Krawczyk,
9) Wiktoria Krysa,
10) Karolina Olszka,
11) Patrycja Szczółko,
12) Mikołaj Twaróg,
13) Jakub Zdunek.
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
29-11-2019 12:23 | Agata Kulińska | Automatyczne przeniesienie do archiwum. Zmiana statusu obowiązywania. | Zobacz |
29-11-2019 11:11 | Agata Kulińska | Utworzenie dokumentu | Wersja aktualnie wyświetlana |