W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

8 stycznia (poniedziałek) dniem wolnym w Urzędzie Miasta Lublin

8 stycznia (poniedziałek) dniem wolnym w Urzędzie Miasta Lublin Drukuj stronę do PDF

22.12.202316:50

8 stycznia (poniedziałek) Urząd Miasta Lublin będzie nieczynny dla interesantów. Tego dnia pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego będą pełnili dyżur wyłącznie w celu rejestracji bieżących zgonów.

W 2024 roku Święto Trzech Króli obchodzone 6 stycznia przypada w sobotę. Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy dodatkowy dzień wolny za święto przypadające w sobotę, powinien być udzielony w tym samym okresie rozliczeniowym, w którym przypada to święto. Z uwagi na to, że w Urzędzie Miasta Lublin przyjęto jednomiesięczny okres rozliczeniowy, dodatkowy dzień wolny za 6 stycznia zostanie udzielony w styczniu. W związku z tym, zgodnie z Zarządzeniem z dnia 7 listopada 2023 r., 8 stycznia jest dla pracowników Urzędu dniem wolnym od pracy. Za utrudnienia przepraszamy.

Dyżur w celu rejestracji bieżących zgonów będzie pełniony 8 stycznia 2024 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego (II piętro, pokój 289) przy ul. Spokojnej 2, w godz. od 8.00 do 15.00.