Nr okręgu | Nazwa szkoły | Nazwisko i Imię |
1 | Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego | Czyżydło Łukasz |
2 | Gimnazjum nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej | mandat nieobsadzony |
3 | Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego | Cioczek Daria |
4 | Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka | Olszka Karolina |
5 | Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego | Kowalska Amelia |
6 | Zespół Szkół nr 10 | Malec Bartosz |
7 | XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc mjr Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” | Bogusz Aniela |
8 | XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego | Dzwonecki Jan |
9 | Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej | mandat nieobsadzony |
10 | Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej | Bylina Adrian |
11 | Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II | Skrzypek Jan |
12 | Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina | Rutkowska Oliwia |
13 | Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori | Sarachin Klaudia |
14 | Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja - wyłącznie klasy dotychczasowego Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja | Zdunek Jakub |
15 | Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza | Markiewicz Oliwia |
16 | Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica | Demczuk Mikołaj |
17 | I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica | Mąka Adam |
18 | II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego | Trąbka Miłosz |
19 | III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej | Serafin Wiktoria |
20 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej | Madej Karolina |
21 | V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej | Moroc Kacper |
22 | VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja | Biegański Oskar |
23 | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej | Jurek Sebastian |
24 | IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | Błaszczak Mateusz |
25 | Gimnazjum im. Św. St. Kostki | Rzucidło Jonasz |
26 | Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego | Kocira Łukasz |
27 | Zespół Szkół Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Św. Teresy | mandat nieobsadzony |
28 | Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego | Kosiecz Damian |
29 | Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego | Wyszyński-Karłoski Igor |
30 | Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi | Wnuk Mieszko |
31 | Prywatna Szkoła Podstawowa im. Józefa Czapskiego - wyłącznie klasy dotychczasowego Prywatnego Gimnazjum im. Józefa Czapskiego; Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Czapskiego | Łyczak Michał |
32 | Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka Stowarzyszenia „Szansa”; Niepubliczne Technikum Leśne | Bobrowski Maciej |
33 | "Collegium Gostynianum" Zespół Szkół Prywatnych im. Bł. Ks. Kazimierza Gostyńskiego | mandat nieobsadzony |
34 | Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości | Olko Aleksandra |
35 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta | Rak Bartek |
36 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 | Kłębokowski Michał |
37 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich | Kanadys Aleksandra Krzos Kamil |
38 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 | Skubicha Piotr |
39 | Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego | Frączek Justyna Massalski Wojciech |
40 | Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego | Kotuła Łukasz |
41 | Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga | Gnieciak Maciej Szydłowska Karolina |
42 | Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów | Grządziel Weronika Borzęcka Aleksandra |
43 | Zespół Szkół Elektronicznych | Pająk Lulia Pieczkowski Patryk |
44 | Zespół Szkół Energetycznych im. Prof. Kazimierza Drewnowskiego | Baltyn Wiktoria |
45 | Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki | Lis Marcin |
46 | Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego | Dec Kornelia Sieńko Filip |
47 | Zespół Szkół nr 5 | Ostrowski Mateusz |
48 | Zespół Szkół nr 6 | Skórski Sebastian |
49 | Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Wł. St. Reymonta | Goluch Kacper |
50 | XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania | Czajkowski Krzysztof |
51 | Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego | Suszek Norbert |
52 | Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego | Porębski Krystian |
53 | Technikum „LIDER” w Lublinie | Karpińska Anna |
54 | Technikum ZDZ | Rosa Kamila |
55 | Zespół Szkół Plastycznych | Janikowska Klaudia |
56 | Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Lipińskiego | Jamrozik Paulina |
57 | Śródziemnomorskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Dominika Guzmana, Śródziemnomorska Szkoła Podstawowaim. Św. Dominika Guzmana w Lublinie | Lewocki Józef |
58 | Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia | Król Zuzanna |
59 | Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów | Szulowski Michał |
60 | Szkoła Podstawowa nr 47 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego | Zając Karol |
61 | Zespół Szkół nr 11 | Piłat Wanesa Wdowicz Weronika |
62 | Zespół Szkół nr 12 | Widz Alicja |
63 | Społeczne Gimnazjum im. H. CH. Andersena | Wiśniewski Jerzy |
64 | Gimnazjum Akademia Umiejętności | mandat nieobsadzony |
65 | Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego | Prus Michał |
66 | Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego | Michalska Anna |
67 | Niepubliczne Gimnazjum im. Mieszka I | Uniłowski Filip |
68 | Technikum TEB Edukacja | mandat nieobsadzony |
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
10-12-2017 | Anna Piasecka | Zmiana treści dokumentu: dodanie wzorca dokumentu "Dokument portalu" | Wersja aktualnie wyświetlana |
28-11-2017 | Agata Kulińska | Utworzenie dokumentu | Zobacz |