Informacje dodatkowe
1. Diana Barańska - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
2. Wiktor Belniak - Zespół Szkół nr 10
3. Anna Biegaj - Śródziemnomorskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
4. Agata Bielawska - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta
5. Kamila Bojko - Zespół Szkół nr 3
6. Joanna Borkowska - Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Wł. St. Reymonta
7. Marcin Bubicz - Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina
8. Patrycja Chmiel - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga
9. Jakub Chmiel - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
10. Marcin Cytawa - Zespół Szkół nr 6
11. Stanisław Czerniawski - Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego
12. Aleks Czernicki - Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza
13. Marek Czupryn - Gimnazjum nr 3
14. Adrian Dang Xuan - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów
15. Sylwia Dąbek - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
16. Jakub Depta - Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki
17. Aleksandra Diduch - Zespół Szkół nr 5
18. Konrad Felc - Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego
19. Anna Galińska - Społeczne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
20. Bartosz Golasiński - Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego
21. Tomasz Graniczek - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego
22. Katarzyna Hamerska - Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi
23. Tomasz Iwanek - Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej
24. Adrian Jóźwiak - Gimnazjum nr 17
25. Michał Kasprzak - Gimnazjum nr 9 im. cc mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora"
26. Natalia Konieczna - Zakład Doskonalenia Zawodowego
27. Łukasz Korzan - Gimnazjum nr 11 im. por. mar. M. T. Mokrskiego
28. Angelika Kowalewska - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga
29. Karolina Kozak - I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica
30. Mateusz Kozieł - Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego
31. Aleksandra Łukasik - Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego
32. Jan Maciejewski - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja
33. Michał Malesa - V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej
34. Agnieszka Małocha - Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
35. Jakub Matwiejczyk - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
36. Karina Mróz - Gimnazjum nr 14 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
37. Jowita Nguyen Van - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów
38. Kinga Niezgoda - Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II
39. Michał Obel - Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego
40. Aneta Opolska - Technikum "LIDER" w Lublinie
41. Rafał Sadlak - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
42. Dominika Sadowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
43. Dariusz Skrzypek - Zespół Szkół nr 5
44. Anita Sołyga - Gimnazjum nr 12
45. Aneta Suska - Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka
46. Katarzyna Szczot - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
47. Marcin Szokałczyk - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej
48. Jakub Świątkowski - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej
49. Mateusz Świderski - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
50. Piotr Tęcza - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
51. Ewelina Tkaczyk - Zespół Szkół nr 8
52. Adrian Tomicki - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego
53. Filip Trubalski - XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
54. Paulina Truk - Zespół Szkół Katolickich Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Św. Teresy
55. Magdalena Wanat - Zespoł Szkół Stowarzyszenia "Szansa"
56. Julia Węgorowska - Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica
57. Kamil Węgrzynowski - Gimnazjum nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej
58. Łukasz Winiarski - Zespół Szkół Elektronicznych
59. Mateusz Woźniak - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
60. Klaudia Zawirska - Zespół Szkół nr 7
61. Kamil Zieliński - Zespół Szkół Elektronicznych
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
17-11-2010 | Agata Kulińska | Utworzenie dokumentu | Wersja aktualnie wyświetlana |