Informacje dodatkowe
1. Bartyś Marcin - I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica
2. Biegaj Anna - Śródziemnomorskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
3. Boruch Dariusz - Zakład Doskonalenia Zawodowego
4. Chmiel Patrycja - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga
5. Cupiał Maria - "Collegium Gostynianum" Zespół Szkół Prywatnych im. Bł. Ks. Kazimierza Gostyńskiego
6. Cur Julia - Gimnazjum nr 12
7. Cytawa Marcin - Zespół Szkół nr 6
8. Czupryn Marek - Gimnazjum nr 3
9. Dąbek Sylwia - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
10. Duda Jarosław - Zespół Szkół Stowarzyszenia "Szansa"
11. Gajos Maciej - Gimnazjum nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej
12. Golan Ewelina - Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka
13. Golasiński Bartosz - Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego
14. Grabowska Małgorzata - Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza
15. Graniczek Tomasz - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego
16. Gutek Dawid - Prywatne Gimnazjum im. Józefa Czapskiego
17. Janiec Piotr - Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego
18. Kesziszjan Arpine - Gimnazjum nr 14 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
19. Kijewski Wojciech - Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina
20. Knap Karol - Gimnazjum nr 11 im. por. mar. M. T. Mokrskiego
21. Kocaj Kinga - Gimnazjum nr 17
22. Korkosz Diana - XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
23. Kotlińska Karolina - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
24. Kowalczyk Maciej - V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej
25. Kowalewska Angelika - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga
26. Kuna Anna - Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Wł. St. Reymonta
27. Lawenda Damian - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej
28. Łoszak Rafał - Gimnazjum nr 9 im. cc mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora"
29. Majcher Konrad - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego
30. Małocha Agnieszka - Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
31. Mańkowska Marlena - Zespół Szkół Katolickich Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Św. Teresy
32. Mańkowski Marcin - Zespół Szkół nr 5
33. Marciniak Patrycja - Zespół Szkół nr 7
34. Margol Marcin - Zespół Szkół nr 5
35. Matraszek Natalia - Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego
36. Mazurek Anna - Technikum "LIDER" w Lublinie
37. Miciuła Krzysztof - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
38. Mielnik Mateusz - Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego
39. Minda Patrycja - Zespół Szkół nr 3
40. Modrzejewska Miriam - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja
41. Nguyen Van Jowita - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów
42. Nowicki Cezary - Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej
43. Olech Michał - Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica
44. Osuchowska Ida - Społeczne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
45. Parzyszek Kamil - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
46. Paśnikowska Magdalena - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
47. Polak Beata - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
48. Policha Piotr - Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego
49. Pomorski Kamil - Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki
50. Rosińska Jolanta - Zespół Szkół Elektronicznych
51. Rubacha Szymon - Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego
52. Rusiński Mateusz - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Lipińskiego
53. Siennicki Piotr - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów
54. Stojak Krzysztof - Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi
55. Szczot Katarzyna - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
56. Średnicka Małgorzata - Zespół Szkół nr 10
57. Świderski Mateusz - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
58. Tkaczyk Ewelina - Zespół Szkół nr 8
59. Walkiewicz Patrycja - Zespół Szkół Elektronicznych
60. Widz Remigiusz - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta
61. Woszczek Wojciech - Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II
62. Woźniak Mateusz - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
63. Wójcik Renata - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
64. Zaborek Magdalena - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
08-12-2009 | Anna Piasecka | Utworzenie dokumentu: na podstawie emaila od p. Anny Sokołowskiej z BRM z dnia 03.12.2009 | Wersja aktualnie wyświetlana |