Informacje dodatkowe
1. Adamowicz Marcin - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego
2. Batryn Viktoria - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
3. Berecka Justyna - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego
4. Chęć Joanna - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja
5. Cupiał Maria - "Collegium Gostynianum" Zespół Szkół Prywatnych im. Bł. Ks. Kazimierza Gostyńskiego
6. Cytawa Marcin - Zespół Szkół nr 6
7. Drozdowska Ewelina - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej
8. Gierska Joanna - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
9. Golan Ewelina - Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka
10. Goral Zuzanna - Śródziemnomorskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
11. Górniak Paweł - Zespół Szkół nr 7
12. Gutek Dawid - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów
13. Heinrich Piotr - Zespół Szkół Katolickich Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Św. Teresy
14. Homenda Michał - Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Lubelskie Społeczne Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego
15. Petrosyan Hovhanes - Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza
16. Jedlina Kamila - Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego
17. Kanak Piotr - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta
18. Kawałek Daniel – Zespół Szkół Stowarzyszenia “Szansa”
19. Kijewski Wojciech - Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina
20. Kisiak Łukasz - Zespół Szkół Energetycznych im. Prof. Kazimierza Drewnowskiego
21. Kopiel Dominika - Zespół Szkół nr 10
22. Korkosz Diana - XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
23. Kot Jagoda - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
24. Kotlińska Karolina - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
25. Kowalczyk Karolina - Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
26. Kowalczyk Maciej - V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej
27. Kowalewska Angelika - Gimnazjum nr 13
28. Kubić Sebastian - Gimnazjum nr 11 im. por. mar. M. T. Mokrskiego
29. Latała Marcin - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga
30. Lis Joanna - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej
31. Łapiński Paweł - I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica
32. Łyda Andrzej - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
33. Mańkowski Marcin - Zespół Szkół nr 5
34. Margol Marcin - Zespół Szkół nr 5
35. Mącik Łukasz - Zakład Doskonalenia Zawodowego
36. Miciuła Krzysztof - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
37. Mielnik Mateusz - Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego
38. Minda Patrycja - Zespół Szkół nr 3
39. Natalia Mackiewicz - Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica
40. Nowicki Cezary - Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej
41. Panfil Aleksander - Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi
42. Petruczenko Weronika - Gimnazjum nr 14 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
43. Piskorski Hubert - Technikum "LIDER" w Lublinie
44. Rabczon Magdalena - Gimnazjum nr 12
45. Salomon Marcin - Zespół Szkół Elektronicznych
46. Samolej Piotr - Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego
47. Schulz Michał - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
48. Sidor Jagoda - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
49. Siemczyn Inez - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Lipińskiego
50. Skoczylas Natalia - Gimnazjum nr 3
51. Stolecki Mateusz - Zespół Szkół nr 8
52. Stręk Sandra - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów
53. Szabała Jakub - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
54. Szabłowska Magdalena - Gimnazjum nr 17
55. Szema Paweł - Gimnazjum nr 9 im. cc mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora"
56. Walkiewicz Patrycja - Zespół Szkół Elektronicznych
57. Warda Michał - Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki
58. Wąchała Ilona - Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Wł. St. Reymonta
59. Woszczek Wojciech - Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II
60. Woźniak Patryk - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
61. Wójtowicz Tomasz - Gimnazjum nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej
62. Zarzecka Angelika - Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości
63. Zawiślak Monika - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga
64. Ziętek Jakub - Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego
65. Zuchowski Dawid - Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
16-12-2008 | Agata Kulińska | Zmiana treści dokumentu | Wersja aktualnie wyświetlana |
29-10-2008 | Agata Kulińska | Utworzenie dokumentu | Zobacz |