Informacje dodatkowe
1. Łukasz Adamczyk - Zespół Szkół Elektronicznych
2. Wiktoria Batryn - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
3. Bartłomiej Błachowski - Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Czapskiego
4. Sylwia Bombolewska - Gimnazjum nr 3
5. Jakub Bronowski - Zespół Szkół Elektronicznych
6. Artur Butryn - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji
7. Izabela Cholewińska - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
8. Grzegorz Cukiernik - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6
9. Wioletta Dubaj - Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, Niepubliczne Technikum Leśne
10. Patryk Eilmes - Zespół Szkół nr 7
11. Bartłomiej Franczak - Zespół Szkół nr 5
12. Jan Gosik - Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica
13. Sławomir Grzybowski - Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza
14. Dawid Gutek - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów
15. Piotr Hunek - Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego
16. Paweł Jabłoniec - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
17. Izabela Jarosińska - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
18. Karolina Jaśkowiak - Zespół Szkół Katolickich Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Św. Teresy
19. Kamila Jedlina - Gimnazjum nr 10
20. Marta Kaczor - Gimnazjum nr 12
21. Bartosz Kijewski - I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica
22. Łukasz Kisiak - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
23. Paula Kołtun - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego
24. Justyna Kondras - Zespół Szkół Energetycznych im. Prof. Kazimierza Drewnowskiego
25. Diana Korkosz - Gimnazjum nr 18
26. Maciej Kowalczyk - V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej
27. Karolina Kowalczyk - Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
28. Arkadiusz Kozłowski - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej
29. Magdalena Krasucka - Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki
30. Patrycja Kuzioła - Gimnazjum nr 2
31. Filip Lech - Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi
32. Kamil Leszcz - Gimnazjum nr 9 im. cc mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora"
33. Natalia Libera - Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Wł. St. Reymonta
34. Wioletta Łysiak - XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki
35. Bartłomiej Maliszewski - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga
36. Łukasz Mącik - Zakład Doskonalenia Zawodowego
37. Krzysztof Miciuła - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
38. Kamil Morawik - XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
39. Justyna Niedźwiedzka - Śródziemnomorskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
40. Kamil Oryszczak - IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
41. Katarzyna Ostrowska - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
42. Dawid Pastuszak - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji
43. Leszek Piątek - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej
44. Maxymilian Piekut - Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego
45. Hubert Piskorski - Technikum "LIDER" w Lublinie
46. Olga Pogodzińska - Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej
47. Beata Polak - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
48. Karol Puchała - Zespół Szkół nr 8
49. Weronika Rogowska-Dyrda - Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki
50. Anna Rubik - Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego
51. Agnieszka Samoń - Gimnazjum nr 17
52. Jagoda Sidor - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
53. Beniamin Sidor - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
54. Inez Siemczyn - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Lipińskiego
55. Grzegorz Smyk - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta
56. Anastazja Starownik - Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka
57. Adam Stępniak - Gimnazjum nr 11 im. por. mar. M. T. Mokrskiego
58. Sara Supryn - Zespół Szkół nr 5
59. Agnieszka Szocińska vel Szot - Gimnazjum nr 13
60. Aleksander Szwarc - Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego
61. Jakub Świątkowski - Gimnazjum nr 14
62. Michał Wierzchowski - Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina
63. Sara Wilk - "Collegium Gostynianum" Zespół Szkół Prywatnych im. Bł. Ks. Kazimierza Gostyńskiego
64. Kamil Wojciechowski - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów
65. Wojciech Woszczek - Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II
66. Marcin Paweł Wójcik - Zespół Szkół nr 6
67. Izabela Zalewska - Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej
68. Angelika Zarzecka - Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości
69. Monika Zawiślak - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga
70. Zuzanna Żuber - Społeczne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego