Skład Młodzieżowej Rady Miasta Lublin Kadencja 2006-2007
Data utworzenia: 07-09-2007
Informacje dodatkowe
1. Barczak Katarzyna - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji
2. Binieda Justyna - Technikum „LIDER” w Lublinie
3. Błachowski Bartłomiej - Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Czapskiego
4. Bombolewski Kamil - Gimnazjum nr 3
5. Borowiec Anna - Gimnazjum nr 14
6. Broll Marta - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji
7. Całka Agata - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
8. Chołyk Stanisław - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej
9. Cukiernik Grzegorz - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6
10. Dąbrowska Katarzyna - Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego
11. Dziedzic Laura - Zespół Szkół Plastycznych
12. Farbiszewska Kamila - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów - Wiceprzewodnicząca MRML
13. Furtak Aneta - I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica
14. Gąbczyńska Anna - Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi
15. Górzyńska Małgorzata - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
16. Gryciuk Magdalena - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
17. Hong Dao Mateusz - Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza
18. Jakubczyk Maria - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. St. Kostki
19. Jaroszek Przemysław - Zespół Szkół Energetycznych im. Prof. Kazimierza Drewnowskiego
20. Jedlina Kamila - Gimnazjum nr 10
21. Kołodziejczak Artur - Zespół Szkół Włókienniczych im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
22. Konopelko Michał - Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego
23. Koper Sylwia - Zespół Szkół nr 3
24. Korkosz Diana - Gimnazjum nr 18
25. Kotowoda Marcin - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
26. Kowalczyk Michał - Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego - Sekretarz MRML
27. Kowalski Maciej - Gimnazjum nr 11 im. Por. mar. M. T. Morskiego
28. Kramarz Wojtek - V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie- Skłodowskiej
29. Kucharczyk Tomasz - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
30. Lalak Karolina - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
31. Lenard Adian - Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki
32. Leszcz Kamil - Gimnazjum nr 9 im. Cc mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”
33. Libera Natalia - Zespół Szkół Odzieżowo- Włókienniczych im. Wł. St. Reymonta
34. Lozanow Lubomir - Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka
35. Łabiga Monika - Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości
36. Maliszewski Bartłomiej - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga
37. Michałowski Eryk - Zespół Szkół Elektronicznych
38. Miciuła Krzysztof - Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego
39. Oryszczak Kamil - IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
40. Ostrowska Katarzyna - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
41. Owczarewicz Szymon - Zespół Szkół nr 5
42. Pawlos Katarzyna - Zakład Doskonalenia Zawodowego
43. Piotrowicz Beata - Zespół Szkół nr 5
44. Piskorski Damian - Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostkowskiej
45. Polanowski Jan - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
46. Rozwałka Tomasz - Zespół Szkół Elektronicznych - Wiceprzewodniczący MRML
47. Saj Rafał - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
48. Samoń Agnieszka - Gimnazjum nr 17
49. Sergiel Kamil - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Teresy - Skarbnik MRML
50. Skiba Kamil - Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
51. Smyk Grzegorz - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta - Przewodniczący MRML
52. Smyk Mateusz - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego
53. Sokołowska Magda - Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej
54. Solińska Joanna - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
55. Szymczyk Monika - Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina
56. Świderczuk Małgorzata - Zespół Szkół Transportowo- Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki
57. Toborek Katarzyna - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów
58. Tylutko Anna - Gimnazjum nr 2
59. Van Ngujen Jowita - Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II
60. Wadowski Mateusz - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia
61. Wilczyński Karol - Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, Niepubliczne Liceum Leśne
62. Woźniak Wioletta - Gimnazjum nr 12
63. Wójcik Marta - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga
64. Wudarski Maciej - Zespół Szkół nr 6
65. Ziarko Magdalena - Gimnazjum nr 13
66. Zielińska Ewa - Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica
67. Żuber Łukasz - Społeczne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
Podmiot udostępniający informację: Urząd Miasta Lublin
Odpowiedzialny za treść informacji: Kulińska Agata
Wytworzył informację: Kulińska Agata
Czas wytworzenia informacji: 07-09-2007
Informację wprowadził: AKULINSKA
Czas udostępnienia informacji/modyfikacji: 2008-01-24 00:00:00
Ostatnio modyfikował: Agata Kulińska
Wersja: 2
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
24-01-2008 | Agata Kulińska | Zmiana treści dokumentu | Wersja aktualnie wyświetlana |
24-01-2008 | Agata Kulińska | Utworzenie dokumentu | Zobacz |