Data zgromadzenia
Godziny
Miejsce lub trasa przemarszu
Plac Litewski - ul. 3go Maja - ul. Żołnierzy Niepodległej - ul. Spokojna - ul. de Tramecourta - ul. Wieniawska - ul. Jasna - ul. Ewangelicka - ul. Chopina - ul. Okopowa - ul. Orla - ul. Konopnicka - ul. Narutowicza - Plac Wolności - ul. Bernardyńska - ul. Kozia - ul. Lubartowska - ul. Kowalska - Plac Zamkowy - Al. Tysiąclecia (ścieżka rowerowa) - Unia Lubelskiej (ścieżka rowerowa) - most Lutosławskiego (ścieżka rowerowa) - Lubelskiego Lipca '80 (ścieżka rowerowa) - ul. Stadionowa (ścieżka rowerowa) - ul. Cukrownicza (ścieżka rowerowa) - ul. Krochmalna - ul. Gazowa - ul. Pocztowa - ul. Kunickiego - ul. Wyścigowa (ścieżka rowerowa) - ul. Wrotkowska (ścieżka rowerowa) - ul. Diamentowa (ścieżka rowerowa) - ul. Zemborzycka (ścieżka rowerowa) - ul. Żeglarska - ul. Bryńskiego - dawny kamping na Marinie
Tryb
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
26-08-2020 11:25 | Jarosław Grządka | Brak | Wersja aktualnie wyświetlana |