W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

(2022-12-29) Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na wykonanie 310 operatów szacunkowych, w tym: 100 lokali mieszkalnych, 5 lokali użytkowych, 5 garaży, 30 niezabudowanych nieruchomości gruntowych, 50 nieruchomości gruntowych oraz 120 określających wartość jednorazowego wynagrodzenia za ustanowienie na nieruchomości ograniczonego prawa rzeczowego – IV części

Uwaga

Informujemy, że postępowania o udzielanie zamówień publicznych ogłaszane od dnia 01.01.2023 r. prowadzone są na Platformie e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem ezamowienia.gov.pl. Aby pobrać dokumenty należy wybrać podkreślony tekst w opisie danego zamówienia, który automatycznie przekieruje na adres strony internetowej prowadzonego postępowania.