W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

(2022-11-16) Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz pełnienie kompleksowych nadzorów autorskich dla zadania „Budowa cmentarza przy ulicy Zelwerowicza w Lublinie wraz z obiektami kubaturowymi (domem pogrzebowym, kaplicą, spopielarnią zwłok, budynkami gospodarczymi i usługowymi), małą architekturą oraz zielenią, systemem komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej i infrastrukturą techniczną.

Uwaga

Informujemy, że od dnia 01.01.2021 r. postępowania o udzielanie zamówień publicznych prowadzone są na stronie internetowej miniPortalu Urzędu Zamówień Publicznych. Aby pobrać dokumenty należy wybrać podkreślony tekst w opisie danego zamówienia, który automatycznie przekieruje na adres strony internetowej prowadzonego postępowania.