W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

(2022-06-20) Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na wykonanie inwentaryzacji budynku mieszkalnego położonego w Lublinie przy ul. Garbarskiej 8 oraz 5 operatów szacunkowych określających wartość: budynku mieszkalnego, lokalu mieszkalnego, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, 2 pomieszczeń technicznych oraz nieruchomości zabudowanej i niezabudowanej - VI części.

Uwaga

Informujemy, że od dnia 01.01.2021 r. postępowania o udzielanie zamówień publicznych prowadzone są na stronie internetowej miniPortalu Urzędu Zamówień Publicznych. Aby pobrać dokumenty należy wybrać podkreślony tekst w opisie danego zamówienia, który automatycznie przekieruje na adres strony internetowej prowadzonego postępowania.