W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

(2022-06-01) Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na wykonanie instalacji systemu sygnalizacji pożaru w Hali Lodowej „Icemania” obejmujące: wykonanie w pełni funkcjonalnej instalacji systemu sygnalizacji pożarowej SSP wraz ze współdziałaniem z innymi urządzeniami i instalacjami dla potrzeb budynku hali lodowej „Icemania” stanowiącego wydzieloną część zespołu basenowo-sportowo-rekreacyjnego przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie

Uwaga

Informujemy, że od dnia 01.01.2021 r. postępowania o udzielanie zamówień publicznych prowadzone są na stronie internetowej miniPortalu Urzędu Zamówień Publicznych. Aby pobrać dokumenty należy wybrać podkreślony tekst w opisie danego zamówienia, który automatycznie przekieruje na adres strony internetowej prowadzonego postępowania.