W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bip.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

(2021-06-16) Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na budowę wymiennikowni cieplnych na potrzeby: budynku szkoły Zespołu Szkół Transportowo Komunikacyjnych, warsztatów Zespołu Szkół Transportowo Komunikacyjnych, Bursy Szkolnej nr 7 przy Zespole Szkół Transportowo Komunikacyjnych oraz budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie”- zadanie inwestycyjne jest współfinansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś 5 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna Działanie 5.2: Efektywność energetyczna sektora publicznego.

Uwaga

Informujemy, że od dnia 01.01.2021 r. postępowania o udzielanie zamówień publicznych prowadzone są na stronie internetowej miniPortalu Urzędu Zamówień Publicznych. Aby pobrać dokumenty należy wybrać podkreślony tekst w opisie danego zamówienia, który automatycznie przekieruje na adres strony internetowej prowadzonego postępowania.