Uchwała Nr 483/XXXI/2000 z dnia 29 grudnia 2000 utworzenia środków specjalnych w szkołach i placówkach prowadzonych przez Miasto Lublin
Data utworzenia: 29-12-2000
TREŚĆ ARCHIWALNA
WERSJA NIEAKTUALNA
Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (j.t. Dz. U. z 1996 r. Nr 13, poz. 74 z późn. zmianami), art. 12 pkt 11 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. Nr 91, poz. 578 z późn. zmianami), art. 21 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 26 listopada 1998 r. o finansach publicznych (Dz. U. Nr 155, poz. 1014 z późn. zmianami) i art. 79 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (j.t. Dz. U. z 1996 r. Nr 67, poz. 329 z późn. zmianami) - Rada Miejska w Lublinie uchwala, co następuje:
§ 1
Z dniem 1 stycznia 2001 r. tworzy się środki specjalne w niżej wymienionych jednostkach budżetowych:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego przy ul. Kunickiego 116 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego przy ul. Mickiewicza 24 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego przy ul. Balladyny 22 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza przy ul. Hiacyntowej 7 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka przy ul. Smyczkowej 3 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta przy ul. Czwartaków 11 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego przy ul. Plażowej 9 w Lublinie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 przy ul. Lipowej 7 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły przy ul. Lipowej 25 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kalinowszczyzna 70 w Lublinie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Przyjaźni 12 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego przy ul. Podwale 3 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Batorego przy ul. Narutowicza 32a w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki przy al. Warszawskiej 94 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Grzegorza Piramowicza przy ul. Elektrycznej 51 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina przy ul. Poturzyńskiej 2 w Lublinie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 przy ul. Krochmalnej 29 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Długosza przy al. Długosza 8 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza przy ul. Szkolnej 6 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego przy al. Piłsudskiego 26 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi przy ul. Zuchów 1 w Lublinie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Rzeckiego 10 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 23 przy ul. Podzamcze 9 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny przy ul. Niecałej 1 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego przy ul. Sierocej 17 w Lublinie,
Zespół Szkół nr 4 przy ul. Bronowickiej 21 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 27 przy ul. Kresowej 1 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej przy ul. Radości 13 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza przy ul. Wajdeloty 1 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 30 przy ul. Nałkowskich 110 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 31 przy ul. Lotniczej 1 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Pamięci Majdanka przy ul. K. Przerwy - Tetmajera 2 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 33 przy ul. Pogodnej 19 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 34 przy ul. Kosmowskiej 3 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Emilii Plater przy ul. Wajdeloty 12 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 36 przy ul. Maszynowej 2 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Komisji Edukacji Narodowej przy ul. Lwowskiej 11 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Wołodyjowskiego 8 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 39 przy ul. Krężnickiej 156 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Leona Kruczkowskiego przy ul. Róży Wiatrów 9 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego przy ul. Krasińskiego 7 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego przy ul. Śliwińskiego 5 w Lublinie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich przy ul. Tumidajskiego 6a w Lublinie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta przy ul. Radzyńskiej 5 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego przy ul. Biedronki 13 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 47 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego przy ul. Zdrowej 1 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Kasprowicza 112 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 50 przy ul. Roztocze 14 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 51 przy ul. Bursztynowej 22 w Lublinie,
Gimnazjum nr 1 przy ul. Kunickiego 116 w Lublinie,
Gimnazjum nr 2 przy ul. Lwowskiej 11 w Lublinie,
Gimnazjum nr 3 przy ul. Nałkowskich 110 w Lublinie,
Gimnazjum nr 5 przy ul. Smyczkowej 3 w Lublinie,
Gimnazjum nr 7 przy ul. Krasińskiego 7 w Lublinie,
Gimnazjum nr 8 przy ul. Biedronki 13 w Lublinie,
Gimnazjum nr 9 im. cc mjr Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora" przy ul. Lipowej 25 w Lublinie,
Gimnazjum nr 10 przy ul. Wajdeloty 12 w Lublinie,
Gimnazjum nr 11 przy ul. Radości 13 w Lublinie,
Gimnazjum nr 12 przy ul. Podwale 3 w Lublinie,
Gimnazjum nr 13 przy ul. Narutowicza 32a w Lublinie,
Gimnazjum nr 14 przy ul. Pogodnej 19 w Lublinie,
Gimnazjum nr 15 przy ul. Elektrycznej 51 w Lublinie,
Gimnazjum nr 16 przy ul. Poturzyńskiej 2 w Lublinie,
Gimnazjum nr 17 przy ul. Maszynowej 2 w Lublinie,
Gimnazjum nr 18 przy al. Długosza 8 w Lublinie,
Gimnazjum nr 19 przy ul. Szkolnej 6 w Lublinie,
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica przy al. Racławickich 26 w Lublinie,
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego przy ul. Ogrodowej 16 w Lublinie,
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej przy Placu Wolności 4 w Lublinie,
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej przy ul. Szkolnej 4 w Lublinie,
VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja przy ul. Mickiewicza 36 w Lublinie,
VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej przy ul. Farbiarskiej 8 w Lublinie,
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej przy ul. Słowiczej 5 w Lublinie,
IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika przy ul. Struga 6 w Lublinie,
Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Władysława Stanisława Reymonta przy ul. Spokojnej 10 w Lublinie,
Zespół Szkół Włókienniczych im. Nauczycieli Tajnego Nauczania przy ul. Poniatowskiego 5 w Lublinie,
Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego przy al. Długosza 10a w Lublinie,
Zespół Szkół Samochodowych nr 2 przy ul. Sulisławickiej 7 w Lublinie,
Zespół Szkół Mechanicznych przy al. Długosza 10 w Lublinie,
Zespół Szkół Usług Gospodarczych przy ul. Narutowicza 39 w Lublinie,
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 przy ul. Podwale 3 w Lublinie,
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 przy ul. Pogodnej 52 w Lublinie,
Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej przy ul. Magnoliowej 8 w Lublinie,
Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego przy ul. Podwale 11 w Lublinie,
Zespół Szkół nr 2 przy ul. Grabskiego 4 w Lublinie,
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 przy ul. Diamentowej 2 w Lublinie,
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 przy ul. Pogodnej 52 w Lublinie,
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 przy ul. Wyścigowej 31 w Lublinie,
Zespół Szkół Budowlanych przy ul. Słowiczej 3 w Lublinie,
Państwowe Szkoły Budownictwa przy al. Racławickich 5 w Lublinie,
Zespół Szkół Chemicznych przy al. Racławickich 7 w Lublinie,
Zespół Szkół Elektronicznych przy ul. Wojciechowskiej 38 w Lublinie,
Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego przy ul. Długiej 6 w Lublinie,
Zespół Szkół Gastronomicznych przy ul. Spokojnej 10 w Lublinie,
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych im. Gen. Władysława Sikorskiego przy al. Długosza 2a w Lublinie,
Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów przy ul. Bernardyńskiej 14 w Lublinie,
Zespół Szkół Kolejowych im. Tadeusza Kościuszki przy ul. Zemborzyckiej 82 w Lublinie,
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Generała Franciszka Kleeberga przy al. Racławickich 7a w Lublinie,
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 przy al. Spółdzielczości Pracy 65 w Lublinie,
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 przy ul. Głuskiej 5 w Lublinie,
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej przy ul. Lucyny Herc 4 w Lublinie,
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Słabowidzącej przy ul. Hirszfelda 6 w Lublinie,
Bursa Szkolna nr 1 przy ul. ks. J. Popiełuszki 7 w Lublinie,
Bursa Szkolna nr 2 przy ul. Dolna Panny Marii 65 w Lublinie,
Bursa Szkolna nr 3 przy ul. Weteranów 3 w Lublinie,
Bursa Szkolna nr 4 przy ul. Pogodnej 54 w Lublinie,
Bursa Szkolna nr 5 przy ul. Pogodnej 52a w Lublinie,
Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Grodzkiej 11 w Lublinie,
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 przy ul. Bernardyńskiej 14a w Lublinie,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 przy ul. Romantycznej 1 w Lublinie,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 przy ul. Kaprysowej 1 w Lublinie,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 przy ul. Rzeckiego 21 w Lublinie,
Zespół Poradni nr 1 przy ul. Magnoliowej 8 w Lublinie,
Zespół Poradni nr 2 przy ul. I Armii Wojska Polskiego 1 w Lublinie,
Zespół Poradni nr 3 przy ul. w Młodej Polski 30 Lublinie,
Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy al. Długosza 6b w Lublinie,
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego przy ul. Gospodarczej 26 w Lublinie,
Przedszkole Specjalne nr 11 przy ul. Młodej Polski 30 w Lublinie.
§ 2
Podstawą gospodarki środkami specjalnymi są roczne plany finansowe środków specjalnych obejmujące przychody i wydatki w układzie paragrafów klasyfikacji budżetowej, zatwierdzane przez dyrektora jednostki na wniosek rady szkoły lub placówki.
§ 3
Przychody środków specjalnych stanowić będą:
opłaty za wyżywienie,
wpływy ze sprzedaży wyrobów,
wpływy ze świadczonych usług z tytułu: organizowanych wystaw, kiermaszy, imprez sportowych i turystycznych, nauki pływania, nauki gry na instrumentach, kserograficznych,
wpływy z opłat za: wydawanie duplikatów świadectw, egzaminy eksternistyczne,
odsetki od środków na rachunku bankowym.
Wydatki środków specjalnych przeznaczone będą na:
zakup produktów żywnościowych do sporządzania posiłków,
zakup wyposażenia, drobne remonty, naprawy i inne wydatki bieżące, w tym związane ze sprzedażą wyrobów i świadczeniem usług oraz zakupy inwestycyjne,
koszty obsługi rachunku bankowego.
§ 4
Wpływy ze środków określone w § 3 gromadzone będą na wyodrębnionym rachunku bankowym.
Wypłaty z rachunku środków specjalnych dokonywane będą do wysokości środków gromadzonych na ten cel na rachunku bankowym.
Dysponentem środków specjalnych są dyrektorzy poszczególnych jednostek budżetowych.
§ 5
Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Miasta Lublina. § 6 Uchwała wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2001 r.
§ 1
Z dniem 1 stycznia 2001 r. tworzy się środki specjalne w niżej wymienionych jednostkach budżetowych:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego przy ul. Kunickiego 116 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego przy ul. Mickiewicza 24 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego przy ul. Balladyny 22 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza przy ul. Hiacyntowej 7 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka przy ul. Smyczkowej 3 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta przy ul. Czwartaków 11 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego przy ul. Plażowej 9 w Lublinie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 przy ul. Lipowej 7 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły przy ul. Lipowej 25 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kalinowszczyzna 70 w Lublinie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Przyjaźni 12 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego przy ul. Podwale 3 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Batorego przy ul. Narutowicza 32a w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki przy al. Warszawskiej 94 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Grzegorza Piramowicza przy ul. Elektrycznej 51 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina przy ul. Poturzyńskiej 2 w Lublinie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 przy ul. Krochmalnej 29 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Długosza przy al. Długosza 8 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza przy ul. Szkolnej 6 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego przy al. Piłsudskiego 26 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi przy ul. Zuchów 1 w Lublinie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Rzeckiego 10 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 23 przy ul. Podzamcze 9 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny przy ul. Niecałej 1 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego przy ul. Sierocej 17 w Lublinie,
Zespół Szkół nr 4 przy ul. Bronowickiej 21 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 27 przy ul. Kresowej 1 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej przy ul. Radości 13 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza przy ul. Wajdeloty 1 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 30 przy ul. Nałkowskich 110 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 31 przy ul. Lotniczej 1 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Pamięci Majdanka przy ul. K. Przerwy - Tetmajera 2 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 33 przy ul. Pogodnej 19 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 34 przy ul. Kosmowskiej 3 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Emilii Plater przy ul. Wajdeloty 12 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 36 przy ul. Maszynowej 2 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Komisji Edukacji Narodowej przy ul. Lwowskiej 11 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Wołodyjowskiego 8 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 39 przy ul. Krężnickiej 156 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Leona Kruczkowskiego przy ul. Róży Wiatrów 9 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego przy ul. Krasińskiego 7 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego przy ul. Śliwińskiego 5 w Lublinie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich przy ul. Tumidajskiego 6a w Lublinie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta przy ul. Radzyńskiej 5 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego przy ul. Biedronki 13 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 47 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego przy ul. Zdrowej 1 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Kasprowicza 112 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 50 przy ul. Roztocze 14 w Lublinie,
Szkoła Podstawowa nr 51 przy ul. Bursztynowej 22 w Lublinie,
Gimnazjum nr 1 przy ul. Kunickiego 116 w Lublinie,
Gimnazjum nr 2 przy ul. Lwowskiej 11 w Lublinie,
Gimnazjum nr 3 przy ul. Nałkowskich 110 w Lublinie,
Gimnazjum nr 5 przy ul. Smyczkowej 3 w Lublinie,
Gimnazjum nr 7 przy ul. Krasińskiego 7 w Lublinie,
Gimnazjum nr 8 przy ul. Biedronki 13 w Lublinie,
Gimnazjum nr 9 im. cc mjr Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora" przy ul. Lipowej 25 w Lublinie,
Gimnazjum nr 10 przy ul. Wajdeloty 12 w Lublinie,
Gimnazjum nr 11 przy ul. Radości 13 w Lublinie,
Gimnazjum nr 12 przy ul. Podwale 3 w Lublinie,
Gimnazjum nr 13 przy ul. Narutowicza 32a w Lublinie,
Gimnazjum nr 14 przy ul. Pogodnej 19 w Lublinie,
Gimnazjum nr 15 przy ul. Elektrycznej 51 w Lublinie,
Gimnazjum nr 16 przy ul. Poturzyńskiej 2 w Lublinie,
Gimnazjum nr 17 przy ul. Maszynowej 2 w Lublinie,
Gimnazjum nr 18 przy al. Długosza 8 w Lublinie,
Gimnazjum nr 19 przy ul. Szkolnej 6 w Lublinie,
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica przy al. Racławickich 26 w Lublinie,
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego przy ul. Ogrodowej 16 w Lublinie,
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej przy Placu Wolności 4 w Lublinie,
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej przy ul. Szkolnej 4 w Lublinie,
VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja przy ul. Mickiewicza 36 w Lublinie,
VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej przy ul. Farbiarskiej 8 w Lublinie,
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej przy ul. Słowiczej 5 w Lublinie,
IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika przy ul. Struga 6 w Lublinie,
Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Władysława Stanisława Reymonta przy ul. Spokojnej 10 w Lublinie,
Zespół Szkół Włókienniczych im. Nauczycieli Tajnego Nauczania przy ul. Poniatowskiego 5 w Lublinie,
Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego przy al. Długosza 10a w Lublinie,
Zespół Szkół Samochodowych nr 2 przy ul. Sulisławickiej 7 w Lublinie,
Zespół Szkół Mechanicznych przy al. Długosza 10 w Lublinie,
Zespół Szkół Usług Gospodarczych przy ul. Narutowicza 39 w Lublinie,
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 przy ul. Podwale 3 w Lublinie,
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 przy ul. Pogodnej 52 w Lublinie,
Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej przy ul. Magnoliowej 8 w Lublinie,
Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego przy ul. Podwale 11 w Lublinie,
Zespół Szkół nr 2 przy ul. Grabskiego 4 w Lublinie,
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 przy ul. Diamentowej 2 w Lublinie,
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 przy ul. Pogodnej 52 w Lublinie,
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 przy ul. Wyścigowej 31 w Lublinie,
Zespół Szkół Budowlanych przy ul. Słowiczej 3 w Lublinie,
Państwowe Szkoły Budownictwa przy al. Racławickich 5 w Lublinie,
Zespół Szkół Chemicznych przy al. Racławickich 7 w Lublinie,
Zespół Szkół Elektronicznych przy ul. Wojciechowskiej 38 w Lublinie,
Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego przy ul. Długiej 6 w Lublinie,
Zespół Szkół Gastronomicznych przy ul. Spokojnej 10 w Lublinie,
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych im. Gen. Władysława Sikorskiego przy al. Długosza 2a w Lublinie,
Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów przy ul. Bernardyńskiej 14 w Lublinie,
Zespół Szkół Kolejowych im. Tadeusza Kościuszki przy ul. Zemborzyckiej 82 w Lublinie,
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Generała Franciszka Kleeberga przy al. Racławickich 7a w Lublinie,
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 przy al. Spółdzielczości Pracy 65 w Lublinie,
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 przy ul. Głuskiej 5 w Lublinie,
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej przy ul. Lucyny Herc 4 w Lublinie,
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Słabowidzącej przy ul. Hirszfelda 6 w Lublinie,
Bursa Szkolna nr 1 przy ul. ks. J. Popiełuszki 7 w Lublinie,
Bursa Szkolna nr 2 przy ul. Dolna Panny Marii 65 w Lublinie,
Bursa Szkolna nr 3 przy ul. Weteranów 3 w Lublinie,
Bursa Szkolna nr 4 przy ul. Pogodnej 54 w Lublinie,
Bursa Szkolna nr 5 przy ul. Pogodnej 52a w Lublinie,
Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Grodzkiej 11 w Lublinie,
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 przy ul. Bernardyńskiej 14a w Lublinie,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 przy ul. Romantycznej 1 w Lublinie,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 przy ul. Kaprysowej 1 w Lublinie,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 przy ul. Rzeckiego 21 w Lublinie,
Zespół Poradni nr 1 przy ul. Magnoliowej 8 w Lublinie,
Zespół Poradni nr 2 przy ul. I Armii Wojska Polskiego 1 w Lublinie,
Zespół Poradni nr 3 przy ul. w Młodej Polski 30 Lublinie,
Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy al. Długosza 6b w Lublinie,
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego przy ul. Gospodarczej 26 w Lublinie,
Przedszkole Specjalne nr 11 przy ul. Młodej Polski 30 w Lublinie.
§ 2
Podstawą gospodarki środkami specjalnymi są roczne plany finansowe środków specjalnych obejmujące przychody i wydatki w układzie paragrafów klasyfikacji budżetowej, zatwierdzane przez dyrektora jednostki na wniosek rady szkoły lub placówki.
§ 3
Przychody środków specjalnych stanowić będą:
opłaty za wyżywienie,
wpływy ze sprzedaży wyrobów,
wpływy ze świadczonych usług z tytułu: organizowanych wystaw, kiermaszy, imprez sportowych i turystycznych, nauki pływania, nauki gry na instrumentach, kserograficznych,
wpływy z opłat za: wydawanie duplikatów świadectw, egzaminy eksternistyczne,
odsetki od środków na rachunku bankowym.
Wydatki środków specjalnych przeznaczone będą na:
zakup produktów żywnościowych do sporządzania posiłków,
zakup wyposażenia, drobne remonty, naprawy i inne wydatki bieżące, w tym związane ze sprzedażą wyrobów i świadczeniem usług oraz zakupy inwestycyjne,
koszty obsługi rachunku bankowego.
§ 4
Wpływy ze środków określone w § 3 gromadzone będą na wyodrębnionym rachunku bankowym.
Wypłaty z rachunku środków specjalnych dokonywane będą do wysokości środków gromadzonych na ten cel na rachunku bankowym.
Dysponentem środków specjalnych są dyrektorzy poszczególnych jednostek budżetowych.
§ 5
Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Miasta Lublina. § 6 Uchwała wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2001 r.
Podmiot udostępniający informację: Urząd Miasta Lublin
Odpowiedzialny za treść informacji: adm
Wytworzył informację: adm
Czas wytworzenia informacji: 29-12-2000
Informację wprowadził: adm
Czas udostępnienia informacji/modyfikacji: 2000-12-29 00:00:00
Ostatnio modyfikował: Agata Kulińska
Wersja: 1
Data | Użytkownik | Zmiany | Zapisane wersje |
---|---|---|---|
23-08-2007 | Agata Kulińska | Zmiana treści dokumentu | Zobacz |
29-12-2000 | adm | Utworzenie dokumentu | Wersja aktualnie wyświetlana |