Komisje tematyczne Młodzieżowej Rady Miasta Lublin XIII kadencji
Data utworzenia: 24-10-2018
Kadencja
XIII Kadencja Młodzieżowej Rady Miasta (2018-2019)
Rodzaj dokumentu
skład rady, komisji
Członkami komisji tematycznych Młodzieżowej Rady Miasta Lublin XIII kadencji w wyniku przeprowadzonego głosowania zostali wybrani następujący radni:
Komisja ds. Kultury:
- Aniela Bogusz,
- Weronika Boruń,
- Aleksandra Borzęcka,
- Mikołaj Demczuk,
- Patrycja Flis,
- Kacper Goluch,
- Olga Gołacka,
- Anna Kędzierska,
- Kamil Konieczny,
- Magdalena Kostrubiec,
- Michał Łyczak,
- Roksana Malec,
- Wojciech Massalski,
- Oskar Sternik,
- Dominika Turowska,
- Mieszko Wnuk,
- Anna Wójcik,
- Michał Zygmunt.
Komisja ds. Sportu i Turystyki:
- Michał Bielawski,
- Aniela Bogusz,
- Mikołaj Borówka,
- Oliwia Dadej,
- Kacper Dobrowolski,
- Olga Gołacka,
- Jakub Jankowski,
- Jakub Jędruch,
- Jakub Kuna,
- Julia Maciąg,
- Piotr Sajnaj,
- Dominik Stanikowski,
- Maciej Szwałek,
- Jerzy Wiśniewski,
- Kuba Wrona,
- Jakub Zabłocki.
Komisja ds. Promocji i Mediów:
- Aniela Bogusz,
- Aleksandra Borzęcka,
- Piotr Czarnecki,
- Oliwia Dadej,
- Jakub Kuna,
- Patryk Maćkowski,
- Piotr Sajnaj,
- Maciej Szwałek,
- Rafał Ścirka,
- Jakub Zabłocki.
Komisja ds. Pomocy Społecznej:
- Maciej Bobrowski,
- Aleksandra Borzęcka,
- Weronika Książek,
- Zuzanna Oroń,
- Wanesa Piłat,
- Martyna Stańko,
- Angelika Ruszniak,
- Rafał Ścirka,
- Karol Zając.
Komisja ds. Współpracy Zewnętrznej:
- Gabriel Bara,
- Mateusz Błaszczak,
- Mikołaj Borówka,
- Weronika Boruń,
- Adam Dados,
- Mikołaj Demczuk,
- Jakub Jankowski,
- Patryk Maćkowski,
- Wojciech Massalski,
- Zofia Matczuk,
- Mateusz Ostrowski,
- Katarzyna Rudzińska,
- Mikołaj Twaróg.
Komisja ds. Ekologii i Infrastruktury:
- Maciej Bobrowski,
- Weronika Czupryn,
- Aleksandra Dolecka,
- Kamil Konieczny,
- Julia Maciąg,
- Paulina Pazur,
- Angelika Ruszniak.
Komisja ds. Praw i Obowiązków Uczniów:
- Gabriel Bara,
- Aleksandra Borzęcka,
- Adam Dados,
- Kacper Dobrowolski,
- Michał Góźdź,
- Patryk Maćkowski,
- Roksana Malec,
- Mateusz Ostrowski,
- Łukasz Popławski,
- Martyna Stańko,
- Dominika Turowska,
- Mikołaj Twaróg,
- Filip Uniłowski,
- Daria Wosiak,
- Anna Wójcik,
- Karol Zając.
Komisja ds. Edukacji i Współpracy z Samorządami Uczniowskimi:
- Jakub Bogucki,
- Aleksandra Borzęcka,
- Piotr Czarnecki,
- Weronika Czupryn,
- Oliwia Dadej,
- Julia Figiel,
- Ewa Górska,
- Kamila Kanclerz,
- Weronika Książek,
- Jakub Kuna,
- Klaudia Makowiecka,
- Zuzanna Oroń,
- Mateusz Ostrowski,
- Łukasz Popławski,
- Angelika Ruszniak,
- Aleksandra Skoczylas,
- Daria Wosiak,
- Kacper Wójcik.
Komisja ds. opiniowania projektów uchwał Rady Miasta Lublin:
- Gabriel Bara,
- Adam Dados,
- Piotr Sajnaj,
- Mikołaj Twaróg,
- Dominika Turowska,
- Mieszko Wnuk,
- Karol Zając.
Podmiot udostępniający informację: Urząd Miasta Lublin
Odpowiedzialny za treść informacji: Agata Kulińska
Wytworzył informację: Agata Kulińska
Czas wytworzenia informacji: 24-10-2018
Informację wprowadził: Agata Kulińska
Czas udostępnienia informacji/modyfikacji: 2019-03-14 15:16:21
Ostatnio modyfikował: Agata Kulińska
Wersja: 3