UWAGA !!! Ta wersja strony jest nieaktualizowana. Zapraszamy do nowego portalu lublin.eu
Samorząd Miasta Lublin
strona główna mapa serwisu


Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki (dowiedz się więcej).


lublin.eu kulturagospodarkaniepelnosprawnifunduszengosportPrezydent Miasta Lublin podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości gruntowej położonej w Lublinie przy ul. Kalinowszczyzna 49 przeznaczonej do sprzedaży w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.

Osoba publikująca ogłoszenie:
Data publikacji ogłoszenia: 17-01-2013
Termin składania dokumentów:
Data ważności ogłoszenia: 06-02-2013
Komórka organizacyjna: Wydział Gospodarowania Mieniem
Rodzaj ogłoszenia: Informacje o wykazach nieruchomości
znak sprawy: GM-ZA-II.6840.67.2012
Na elektronicznej tablicy ogłoszeń w siedzibie Prezydenta Miasta Lublin – Ratusz, Plac Króla Władysława Łokietka 1 oraz na tablicy ogłoszeń w Wydziale Gospodarowania Mieniem Urzędu Miasta Lublin – ul. Wieniawska 14, VII piętro, w dniu 17 stycznia 2013 roku został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości gruntowej położonej w Lublinie przy ul. Kalinowszczyzna 49 przeznaczonej do sprzedaży w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.
Osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości w myśl art. 34 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami mogą składać wnioski o nabycie nieruchomości w terminie 6 tygodni od dnia wywieszenia wykazu. 
Designed by DUOGRAPH © 2007   CMS mPortal 2.10 © COIG-SOFTWARE sp. z o.o.