strona główna mapa serwisu


Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki (dowiedz się więcej).


lublin.eu kulturagospodarkaniepelnosprawnifunduszengosportPrezydent Miasta Lublin podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości gruntowej położonej w Lublinie przy ul. Kalinowszczyzna 49 przeznaczonej do sprzedaży w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.

Osoba publikująca ogłoszenie:
Data publikacji ogłoszenia: 17-01-2013
Termin składania dokumentów:
Data ważności ogłoszenia: 06-02-2013
Komórka organizacyjna: Wydział Gospodarowania Mieniem
Rodzaj ogłoszenia: Informacje o wykazach nieruchomości
znak sprawy: GM-ZA-II.6840.67.2012
Na elektronicznej tablicy ogłoszeń w siedzibie Prezydenta Miasta Lublin – Ratusz, Plac Króla Władysława Łokietka 1 oraz na tablicy ogłoszeń w Wydziale Gospodarowania Mieniem Urzędu Miasta Lublin – ul. Wieniawska 14, VII piętro, w dniu 17 stycznia 2013 roku został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości gruntowej położonej w Lublinie przy ul. Kalinowszczyzna 49 przeznaczonej do sprzedaży w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.
Osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości w myśl art. 34 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami mogą składać wnioski o nabycie nieruchomości w terminie 6 tygodni od dnia wywieszenia wykazu. 
Designed by DUOGRAPH © 2007   CMS mPortal 2.10 © COIG-SOFTWARE sp. z o.o.