UWAGA !!! Ta wersja strony jest nieaktualizowana. Zapraszamy do nowego portalu lublin.eu
Samorząd Miasta Lublin
strona główna mapa serwisu


Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki (dowiedz się więcej).


lublin.eu kulturagospodarkaniepelnosprawnifunduszengosportKampanie reklamowe

Tablica rejestracyjna z Lublina!
15-04-2013

Już od pierwszego października, odbierając nowe tablice rejestracyjne w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta, lublinianie dostaną bezpłatnie dwie ramki do zamocowania na samochodzie. Będą na nich elementy z sytemu identyfikacji wizualnej Lublin. Miasto inspiracji.

Autorem pomysłu na oryginalną promocję miasta jest czytelnik Kuriera Lubelskiego Bartłomiej Stępski, na co dzień strażnik lubelskiej Straży Miejskiej.

Urząd zamówił 2400 sztuk ramek na pierwszy etap akcji. Będą one rozdawane chętnym w okresie od października do grudnia 2009r. podczas rejestracji pojazdu. Szacujemy, że miesięcznie rozdanych zostanie około 800 sztuk.

Ramki otrzymają także samochody Straży Miejskiej oraz samochody służbowe UM.

Projekt i zamówienie przygotowała Kancelaria Prezydenta Marketing Miasta Lublin. Koordynacją dystrybucji zajmie się Wydział Komunikacji UM. Firmą wykonującą ramki jest TABAL Spółka Jawna - producent tablic rejestracyjnych dla UM Lublin.

Koszt wykonania 2 400 sztuk: 6 954 zł brutto
Designed by DUOGRAPH © 2007   CMS mPortal 2.10 © COIG-SOFTWARE sp. z o.o.